Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az enegriavámpírok tudják...

Az enegriavámpírok tudják magukról hogy azok? Már ha valóban léteznek

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek ezzel tisztában, nem szándékosan szívják le a másik energiáját.
2009. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak mert ha tényleg léteznek akkor nekem az egyik ismerősöm az és mintha direkt csinálná, látszik rajta hogy sose elég neki...:O
2009. jún. 22. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki sokat olvas erről a témáról, akkor esetleg rájöhet, hogy ő is az. Persze ehhez kell némi önismeret.

Én például egyre inkább azt gondolom, hogy az vagyok :-)

Azóta megpróbálok jobban figyelni a környezetemre, barátaimra, érdeklődöm a "hogy létük" felől, és megpróbálok jobban figyelni, hogy mit mondanak. Esetleges gondjaikra később is rákérdezni, hogy megoldódott-e, stb. Nem mindig megvárni, hogy ők keressenek, hanem én is keresem őket. Nem mindig csak a bajaimmal traktálni őket, ilyenek. Persze lehet, hogy ez kevés, de igyekszem.

2009. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én tudom! Energia vámpir nálunk is van!!!minden nap eljön, beledugja a két fogát a konnektorba, és szivja az áramot!miközben ezt teszi még zúg is!és ez miatt minden hónap végén a villanyszámla hatalmas.ne tudjátok meg:-DDD
2009. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
... :D:D Jóvan..:D:D
2009. jún. 22. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek olyan embert, aki tudja magáról hogy képes elszívni mások energiáját, és irányítani is megtanulta

Szóval van aki tud róla hogy ő az, de nincsenek sokan...

2009. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Léteznek energiavámpírok, valószínuleg megéreznéd ha lenne akár egy is a kozeledben... A társaságában mindig gyengének, fáradtnak éreznéd magad.

Nem mindig tudják magukról, de van amikor igen, és néha még irányítani is tudják ezt a képességet.

2009. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!