Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestre utaztunk kirándulni...

Budapestre utaztunk kirándulni a kislányommal, de útközben ellopták a pénztárcámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pénztárcámban volt a személyi igazolványom, és 80 000 forint is.Nagyon szomorú vagyok, és nem tudom hogy most mit tegyek.Úgy volt hogy az unokahúgomnál szállunk meg, de végül ez nem jött össze, mivel tőle is pénzt kellett kérjek kölcsönbe, hogy elutazhassunk pár helyre.Sajnos is így elég rosszul állunk anyagiakban, csak egy kis kikapcsolódásra vágytam, mert a kislányomat nagyon ritkán vittük kirándulni, és most még ez is megtörtént.. Nagy valószínűséggel a buszon lophatták el, elég zsúfolt volt, és mikor kiszálltunk nyitva volt a táskám, de csak később vettem észre hogy nincs meg a tárcám.Ez nagyon rosszkor jött, kilátástalan helyzetben érzem magam.

2012. máj. 1. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tegyél feljelentést! Azon a rendőrkapitányságon érdemes, ami legközelebb volt, ahoz a helyhez ahol ellopták, és ha szerencséd lesz lehet, hogy meg is találják. Ha nyitva volt a táskád szinte biztos, hogy ellopták, mert anno én is csak azt vettem észre, hogy nyitva van a táskám és hát ellopták a fényképezőm.
2012. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes az iratokat külön tokban tartani (nem ahol

a pénz van)- Sokszor nem is pénz bosszantja az embert, amit elloptak, hanem hogy az iratokat újra kell csináltatni

2014. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg túl sok pénzt sem érdemes magunknál tartanunk

A kártyát pedig azonnal le kell tiltatni ilyenkor

2014. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!