Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A the Sims 3 (forrásrejtekben)...

Egyemberkee kérdése:

A the Sims 3 (forrásrejtekben) hogyan lehet varázsolni? Mert a zöld emberekkel már találkoztak a simjeim de egyik sem tudott varázsolni. :/

Figyelt kérdés
Normális kérdéseket várok, köszönöm.

2012. máj. 1. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet varázsolni??? Az igen. Ezt nem tudtam. :D Hol lehet találkozni zöld emberekkel?
2012. máj. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én sem tudtam róla!

Milyen kiegészítőd van?

2012. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LunaLovegood válasza:
öhm...azok nem virágsimek vagy mi?...ennek utánanézek mert nem hinném hogy lehet varázsolni...kiegészítő nincs rá hivatalosan pedig nincs ilyen tehát nem értem...de ha lehet az tök jó..amúgy elírtad a kérdést... :)
2012. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Virágsim??? Ezt nem értem... Egy két zöld embert már láttam, pl. Cassidy Földszellem meg Nagyi Shue. :D Utóbbiból sajnos már vámpír lett, ugyanis megvan a Leszáll az éj kiegészítőm, érdekesség, hogy a bőrszíne ugyanúgy halványzöld maradt. :)

Ella Carlisle, a hosszú szőke hajú csajszi szerepel a borítón egy szőke pasival, konkrétan már mindkettővel találkoztak a simjeim, de ami érdekesség, hogy nekik sem természetes ám a bőrük!! :)

2012. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mostanában játszottam megint de szeritnem először találkozni kell egy unikornissal :DD Azért köszi mindenkinek :DD
2012. jún. 13. 15:29
 6/9 Lunala ***** válasza:
A varázsláshoz meg kell venni a Store-ból Lady Hollótáncos Goth Bűbájtárát, bár szerintem felesleges, mert semmit sem érnek azok a varázslatok. Inkább várj szeptemberig az új, Természetfeletti Erők(Supernatural) kiegészítőre ;)
2012. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LunaLovegood válasza:
jaj közben rájöttem......lehetnek zöld emberek de azt meglehet alapjátékkal is csinálni a családkészítőben a bőrszineknél,van zöld,kék,piros.....tehát lehetséges hogy találkoztál zöld emberkékkel... de az új kiegben. a természetfelletit erőkben lesz varázslás.
2012. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is rájöttem már :) Azért mindenkinek köszönöm:)) Hát most nagyon várom az új kiegészítőt, nekem így vidi alapján nagyon bejött :DD
2012. aug. 14. 11:13
 9/9 LunaLovegood válasza:
Kinek nem?
2012. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!