Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hy. Letudnátok írni nekem a...

Hy. Letudnátok írni nekem a Légy jó Mindhalálig című könyv tartalmát? 15-20mondat

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 13:10
 1/2 mixer34 válasza:

Egy szemüveges anyakedvence szigetre vetődik sok hasonkorú társával. Tűzrakási tilalom van a szigeten, de a kisdagi lencséjével tüzet csinálnak. Ezt meglátja egy repülőgép, de ahelyett hogy megmentené őket vizet zúdít a nyakukba.

A gyerekek egymásnak esnek, mert nincs jobb dolguk. Maszkok mögé bújnak és állati módon viselkednek. A történet kudarcos, de azért hogy szarul érezd magad. Pakkot kapni jó dolog, de baromira nem emlékszem rá milyen.

2012. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, le tudnám. Képes vagyok leírni. Meg tudom tenni. El tudom végezni amit kértél. Úgy érzem menne. Szerintem sikerülne. Igazából nem is lenne bonyolult. De mást sem igazán erőltetne meg a kérésed. Szerintem ők is le tudnák írni. Elég sokan olvasták, ezért a kérésed könnyen teljesíthető. De arra ne nagyon számíts, hogy valaki megteszi. Ez az olvasmány még nem is bonyolult. Illene magadtól megcsinálni, mert nem mi kaptuk feladatnak. Ez tizenöt mondat, bár nem értem miért nem válaszolhattam egy egyszerű mondatban.
2012. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!