Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák az osztálykiránd...

Hogyan tudnák az osztálykirándulásra bort és vízipipát csempészni?

Figyelt kérdés
írjatok pár ötletet.

2012. máj. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az italokat mindig a táska legaljába tettem és arra rá az étel meg a többi cucc , csak úgy rakd hogy ne csörrenjenek össze az üvegek.

A vízipipát már nehezebb , főleg ha nagyméretű , viszont ha az a kis mini , hordozható akkor könnyű.

2012. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ügyesen és okosan! ;)

kifejtve: bórt azt öntsd át valamilyen üdítős üvegbe aminek a színe stimmel! Pl: Vörös bor = Fanta/Lift megy :D

A vizipipát kicsit érdemes vinni és a ruháid közé rakd be, de előbb egy zacskóba azért tekerd be :D

És reménykedj hogy nem fogsz gyanút a tanároknak!

Na meg szerintem nem is ez a neheze hanem hogy utána ne bukjatok le! :D

Sok sikert!

2012. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kössz a kommenteket :)
2012. máj. 4. 13:26
 4/4 anonim válasza:
Júj mi most vettük meg a piákat xD másfél liter bor, 0,2liter vodka, 2liter sör. Burnos üvegekben elfér a bor, kis kávés üvegben a vodka, a többi meg kulacsba meg , tusfürdős flakonokba =D
2012. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!