Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10 éves nagylány?

Szerintetek egy 10 éves nagylány?

Figyelt kérdés
( Unokatesóm,nem én.)

2012. máj. 1. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lány már ahhoz hogy

- egyedül pisiljen

- egyedül menjen az iskolába (ha közel van)

- egyedül menjen este tisztálkodni

- egyedül menjen a szobájába aludni


Viszont kislány ahhoz hogy

- fesse magát

- disco-ba járjon

- fiúzzon

- lázadjon.

2012. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az első válaszolóval!
2012. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, lázadni nem kislány, mert ekkora korban már általában kezdenek idegesek lenni, visszafeleselnek (persze nem mindegyik), tehát, az olyan semleges elem.


Nem mondhatni, hogy a 10 éves nagylány, kevesebb, mint 11, de több, mint 9. A 14-15 éveseket mondanám nagylánynak, de ők sem olyan nagyok.

2012. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csakis azt tudnám írni amit az első kommentelő :))
2012. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem az. kislány.
2012. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem se nagylány.De a szülei azt mondják,hogy ő már nagy. Egyébként se külső se belső jelei sincsenek,hogy esetleg kamaszodna. Folyton rajzfilmeket néz,játszótérre jár , nem engedik sehova egyedül és ő sem akar egyedül lenni.

Persze felnőtt sminket(!)vettek neki,mert "ő már nagylány".

2012. máj. 5. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a smink nem az életkorról szól.

Fiatalon nem érdemes tönkretenni vele a bőrt...

Ha használja nap mint nap az nem egészséges, viszont csak annyi az egész hogy egy kis színt visz magára. ( azt persze megértem mikor valaki úgy sminkeli magát hogy kézügyessége is 0 hozzá)

Egyébként szerintem nem kortól függ hogy valakinek milyen az értelmi szintje, érzelmi világa.

2012. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:mondjuk szerintem egy hároméves ne fesse magát,és nem azzal van a baj,hogy smink,hanem gyerekbőrre felnőtt smink. (érted???!!)
2012. máj. 14. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy akkor minden 3-5-10 éves fesse feketére a szemét...
2012. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondjuk azért nem értem,mert általában a 10 évesek nem kamaszodnak és ő sem de a szülei "nagylány"-nak hívják
2012. máj. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!