Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mellnövesztésre alkalmas?

Mellnövesztésre alkalmas?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha egy kicsit 'gyúrnék' mellre akkor tudnám növelni a méretét :)

Vékony vagyok tehát nincs a mellemen sem felesleges háj ami le tudna menni. Ha kicsit rágyúrnék akkor nőne? vagy szép alakja lenne? :)

azért tettem fel a kérdést mert nem akarom, hogy fordítva süljön el :S h csak izom marad és kisebb lesz a mellem mint volt :S

Gyúrás alatt nem súlyzókra gondolok, hanem h befeszítek sokszor .. az használna vagy kicsit nehezebb gyakorlat kéne? :)



2012. máj. 2. 14:50
 1/3 anonim válasza:
Nekem ajánlották páran. De tudnod kell, hogy nem a cicid lesz nagyobb, és nem is fog tőle formásodni. Hanem a mell alatt izom fog nőni. Ha abba hagyod az edzést, akkor természetesen az is elfog tűnni. Macerás, nem is bizti, hogy eléred a kívánt eredményt, és ha elkezded akkor megállás nélkül folytatnod kell. 19/L
2012. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy az izom nőne csak úgy képzeltem el h attól szebb lesz a mellem és olyan lesz mintha az nőtt volna. de jobban belegondolva a testépítő nőknek olyan mintha a mellük helyére egy narancs lenne téve alatta meg ahogy feszül az izom.. undorító :S nagyon természetellenes :S

köszi a választ :)

2012. máj. 2. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a narancs a szilikon...amúgymeg a gyúrástól az izom fölötti zsír csak fogy...vagyis igen kissebb lesz tőle
2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!