Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mitévő lennél adott helyzet...

Te mitévő lennél adott helyzetben? Elakadtam a döntéshozatalban

Figyelt kérdés
Nem tudom, merre tovább, pedig rendszerint könnyen hozok döntéseket. Azt hiszem a számos probléma megtört és lefárasztott, talán nem is kicsit. Tanács, lelki felfrissítés, bármi bölcs és használható jól jöhet. Szóval te hogy oldanád meg: egyedülálló anya, egyetemi évek előtt (most tanulok tovább, bár már ez az álom is megfakult kissé), anyagi gondokkal, rokonság és szülők segítsége nem elérhető, lányom apja nem támogat. Teljesen egyedül érzem magam és már sajnos a kicsi lányommal is éreztetem, mert türelmetlen vagyok vele nagyon. Szóval?

2012. máj. 2. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez igy necces...nekem pszichológiai végzettségem van és tudok válaszolni , de előtte muszály kérdezni néhány dolgot hogy tisztábban" lássam a kérdést.ha érdekel a véleményem írj egy privát üzenetet (nem szoktam a kérdésekre adott válaszokat visszanézni)
2012. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!