Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

SzimiHelios kérdése:

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába kéne írnom ezt a kérdés, így ide írtam. Van egy lány akivel összevesztem, és el is mondtuk egymást mindennek. Amikor levélben írtam neki dolgokat félreértette őket. Utána a közösségi portálokon ment a kiírogatás, miután én mondtam neki hogy nem érdekel hagyjon békén. Egy ideig nem foglalkoztam vele de megelégeltem és saját profilomon válaszoltam a kiírásokra. Ezek után még én írtam a blogomra, hogy sajnálom ha esetleg olyan dolgot írtam amivel megbántottam stb stb. és szeretném lezárni az ügyet. Nem tudom olvasta-e mindegy. Azóta még csak nem is írtam sehova sem róla, mégis én akár mit írok ki, elég szemét módon kifigurázza és durva dolgokat ír ki...én már nem válaszolgatok az ő kiírásaira, ő mégis folytatja. Tudom, hogy az lenne a legegyszerűbb ha nem foglalkoznék vele, de egyszerűen nem tudok elsiklani afelett, hogy SEMMIT az ég világon nem írok róla még csak nem is utalgatok, ő mégis folytatja. Ennyire gyerekes lenne?? (15 éves)

Lehet, hogy hülyének néztek, hogy pont ide írok ezzel a problémával, és másoknak vannak nagyobb bajai is, mint nekem, csak már baromira idegesít és ez nem tegnap kezdődött... :/


Előre is köszi a válaszokat. Remélem kapok legalább egyet.

Szimonetta

18/L


2012. ápr. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztm ha 15 éves te pedig 18 akk neked kell abbahagynod...

ha tényleg bocsánatot kértél tőle akk szerintem ő is abba fogja hagynih vmikor:))

2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Uhh szia!

Hát ez a sztori nagyon is hasonlít a mi sztorinkhoz (mármint barátnőm és az én sztorimhoz. Ugyan ez a helyzet. De szóról szóra. Még a kor is stimmel, bár ők ketten vannak. Megfordult a fejemben, hátha ők írták, bár ők inkább húzzák az agyunk Twitteren >__>

2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: köszi a válaszod. Viszont bocsi.. nem értem nekem mit kéne abba hagynom, amikor ő ír olyanokat rólam facebookra, twitterre, myvipre ismerőseimnek, meg myspacre, hogy az anyám is sírva fakadt, mikor megszülettem, olyan ocsmány voltam/vagyok, meg ehhez hasonlók. 18 éves létemre a saját szüleimhez és a testvéreimhez fordulok sírva, mikor egy rohadt rossz szót nem írok róla. a veszekedés egy éve volt. Utána 3 hónapig ment myspacen meg twitteren az oda-vissza írogatás, és miután bocsánatot kértem én már nem írtam semmit. Osztálytársaim meg a két húgom mondja mindig, hogy már megint rólam írt.. szóval nem értem nekem mit kéne abba hagynom bocsi.


vanika12: Ez tényleg fura.. :o

2012. ápr. 19. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
jah így már világos...értem
2012. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond!! Lehet én fogalmaztam hülyén. :)
2012. ápr. 20. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!