Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Minecraft megy e vidikártya-...

Énmegjuli kérdése:

A Minecraft megy e vidikártya-nélkül is?

Figyelt kérdés

Mert az írja Bad Video Card.. :/

És van van amejk megy akk. linket köszi. :))



2012. máj. 2. 19:19
 1/5 anonim válasza:
Videókártya nélkül a gép nem fog menni.
2012. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehetséges az ha Nvidia Drivered van fel kell tenni hozzá valami Nvidia Drivert nem tudom mi a neve nekem is volt ez a baja.
2012. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 chrishu ***** válasza:
Videókártya nélkül a gép se megy, nemhogy a Minecraft. Amúgy letöltesz egy driver-t
2012. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BoOy válasza:
De ti nagyon h*lyék vagytok b*szdmeg. Szerintem alap videó kártyára gondolt... (Mivel van ilyen a vészhelyzet esetén is.. ) Na mind1 nekem is ezt írja az a gond.. lehet frissíteni kell a Drivert majd megnézem.
2012. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1.vidikártya nélkül is megy csak alapra vidi kártyára kell rakni a gépet és már müködik

2.nekem is ugyan ezt irja amiota tönkre ment a vidi kártyám majd lesz új

3.fel akartam rakni az nvidia drivert és ezt irta "Az NVIDIA telepítő program nem tudja folytatni

a grafikus illesztőprogram nem talált kompatibilis grafikus hardvert"

2017. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!