Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnának a szüleim?

Hogyan reagálnának a szüleim?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnának a szüleim, ha elmondanám nekik, hogy Death Metalt, meg Metalt hallgatok? Még nem tudnak róla, mert nem tudom, hogy hogyan reagálnának. :D

Egyébként ilyen Korn-t, Odiumot, Scar Symmetryt, Sliknotot, Nightwish-t, meg ilyesmiket hallgatok.



2012. máj. 2. 19:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam: 13/F vagyok
2012. máj. 2. 19:31
 2/14 anonim ***** válasza:
Hú ez aztán nagy vétek. Egyrészt, azt hallgatsz, amit akarsz, másrészt meg akkor akadhatnának ezen ki, ha konzervatív vallásos őrültek.
2012. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz, de már azt nem bírják ha nem magyar zenét hallgatok xD
2012. máj. 2. 19:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert ők Kárpátiát meg az ilyesmiket szeressék...
2012. máj. 2. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
És azt akarják, hogy te is csak ilyeneket hallgass?
2012. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát, régen azt hallgattam akkor nem szóltak, de régebben szóltak azért is ha nem magyar zenét hallgattam. Most nem tudom, hogy mit mondanának, mert az még nem volt ilyen durvább zene.
2012. máj. 2. 20:16
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek.

Szerintem hallgasd azt, amit akarsz, aztán vagy rájönnek vagy nem. Nem kell külön bejelenteni.

2012. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy lesz :D
2012. máj. 2. 22:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam, hogy oda megyek és bemondom, hogy én ilyet hallgatok :D
2012. máj. 2. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ne tagadd le mit hallgatsz, de nem kell az orruk alá dörgölni.. De mivel a Kárpátia is rock, nemhinném hogy nagy ellenérzések lennének bennük. Kivéve ha sátánista zenét hallgatsz.


Amúgy a Nightwish nekem is nagy kedvencem.:) Értelmes szöveg, jó zene.. Marco Hietala.:D


15l

2012. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!