Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lánynak lehet sminkelni?

13 éves lánynak lehet sminkelni?

Figyelt kérdés
13/L Az osztályunkban szinte minden lány szokott sminkelni , de persze nem olyan erős vad sminkről van szó hanem egy kis szempillaspirál és rózsaszín vagy átlátszó csillogós szájfény. Minden lány sminkeket , parfümöket stb-t kér/kap karácsonyra, szülinapra. Én is kezdjem el mert ciki hogy nem csinálom?
2012. máj. 3. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
én 12 évesen kezdtem, és normális lány vagyok, nem töemgcucc. 14/L
2012. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de az osztályunkban van aki nem sminkel, engem nem érdekel ki mit csinál. Ha szeretnéd elkezdheted, de nem ciki
2012. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi! de tényleg csak az a baj h nem tom h mit csináljak mert egy részről "izgis" lenne sminkelni mint a nagyok , viszont nem tom jó ötlet e .
2012. máj. 3. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, de a szépségipar marha jól megél belőle ezért piacot generálnak hozzá. Azt persze nem mondják, hogy tönkreteszed a bőröd, mert nem szellőzik, és vehetsz minden szart amivel ezeket takargathatod. szempillaspirál, átlátszó csillogós szájfény belefér, de semmi többet ne, ne legyél bányarém!
2012. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor 13 éves voltam max. labellot használtam, esetleg alkalomra pattanásra korrektort "loptam" anyámtól. 14-15 éves koromban az ízesített szájfények voltak a menők, szemet is kb. ekkor kezdtem festeni.

A kevés sminkkel nincs baj, de szerintem még ráérsz ilyenekre költeni.

2012. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vastag alapozót , púdert , korrektort kerüljétek ilyen fiatalon.Szájfény , szemceruza , szempillaspirál belefér.
2012. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is csak vékonyan kenem be az arcom az alapozóval:)csak annyira, hogy ne jöjjenek elő a miteszerek:)
2012. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!