Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon utálom az egész fejemet...

Nagyon utálom az egész fejemet, és változtatni szeretnék rajta, legfőképpen a frufrum zavar, de nem tudom mit kezdjek vele. A bőröm sem bírja sokáig, mivel zsíros lesz. Sminkelni is szeretnék, de ezt sem tudom hol kezdjem el. Valaki? :\

Figyelt kérdés
Hosszúkás az arcom, barna-szőkésbarna a hajam, és kék a szemem, ha ez számít! :)
2011. nov. 22. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A frufrud zavar? És nem tudsz rá megoldást? úúúristen.. tán növeszd meg, nem? :)


Bőrre szappan, valami drogériás készítmény.. Sminkelni nem nehéz :) Hány éves vagy? :D Ha gondolod, írhatsz üzit :D


18/L

2011. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem vagy növeszd meg a frufrud vagy esetleg fogd össze a hajad és jó "magasra" tűzd fel ilyen nagy harapós :) csattal és így bele tudod csatolni a frufrud is amíg megnő! Hát a bőröm nekem nem ilyen , de én szoktam venni a Müllerből ilyen bőr tisztító hűsítő vizes állagú krémet és az nagyon jót tesz hidd el saját tapasztalat! :) A sminkben pedig remélem tudok segíteni! Na szóval ,

1. lépés: Mosd meg az arcod

2. lépés: Kend be egy olyasmi krémmel amit írtam :)

3. lépés : Várj egy kicsit had igya be a bőröd

4.lépés: A bőrőd színének megfelelő alapozóval sminkeld ki az arcod

5: Használj erős fekete dúsító szempillaspirált

6: Ha teljes hatást akarsz sminkeld ki a szemed, rúzs/szájfény stb

Próbáld ki nekem ez mindig beválik!

14 éves lány

2012. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!