Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatal bi/meleg fotós srácot...

Fiatal bi/meleg fotós srácot szerintetek hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a melegeknek jobb érzékük van jó képeket csinálni. Szeretnék én is magamról és ezért gondoltam jó lenne egy olyan fiatal sráccal, akinek bejönnek a pasik így várhatóan tényleg jó képeket csinálna rólam.

2012. máj. 3. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és az SP poénokat köszönöm, de már hallottam, így nem kérem:)
2012. máj. 3. 16:35
 2/7 anonim válasza:
Szerintem itt talán találsz, amúgy meg hát lehet fotós fórumokon(Ha van ilyen) meg művészetis szakos suliknál.
2012. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeséget hallottál. Nem a nemi identitása határozza meg, hogy ki a jó fotográfus. Egy jó fotográfus elvonatkoztat attól, hogy a fényképezőgép másik oldalán egy neki tetsző/nem tetsző egyén van és tudja benne a fotóalanyt látni. Azt is mondhatnám, hogy "munkát nem dugunk meg". Szerintem felejtsd el ezt a hülyeséget és inkább az alapján keress fotográfust, hogy az illető milyen referenciamunkákat tud felmutatni.
2012. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam. Szerintem ha vki pl szereti a csajokat, akkor tud csajokról jó képet csinálni ha egyébként tud fotózni, mert érzi mi az a pillanat ami sexy. Ugyanígy fiú is fiúról ha szereti őket. Érted?
2012. máj. 3. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem értem. Pontosabban értem, de nem így van. Attól, hogy valaki az adott nemhez vonzódik nem fog jobb/rosszabb képeket készíteni az adott/ellenkező nemű modellről. A fotográfus nem nőt vagy férfit lát a keresőben hanem modellt/fotóalanyt, aki nem az amatőr.
2012. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oks. Aláírom, de már mindegy:)
2012. máj. 3. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő abból indult ki, hogy a legtöbb (sikeres) művészlélek, menő fotós, stylist, reklámszakember, kreatív, stb. meleg. És bár ezt hülyeségnek tartom, érdemes mégis megnézni, hogy mi a helyzet az igazság terén.
2012. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!