Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PILLANGÓKÉS Milyen árba van?...

PILLANGÓKÉS Milyen árba van? Hol lehet kapni Mennyire éles? Miért lett ilyen? Mi a fontossága? Bárki vehet ilyet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:44
 1/6 anonim válasza:
Bárki vehet, vár adott pengehosszúság után elvileg tiltott magadnál tartani, vagy elővenni az utcán... Venni akármelyik késesnél tudsz, jelentősége szerintem nem igazán van, Az élesség és az ár helyenként és késenként változó. Árban legolcsóbb az ilyen vásáros, búcsús 800ft körüli bóvli sz@r amit nem kéne megvenni... de ha egy igazán jó kést akarsz, ami nem esik szét, nem csorbul ki könnyen stb. akkor egy 10-est szerintem még jobb esetben is rákölthetsz. A minőséget meg kell fizetni, ez van. Azonban visszafelé ez nem szükségszerűen igaz, a magas ár nem mindig a minőséget jelzi.
2012. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Az ára függ a minőségétől, de egy pillangókés esetleg menőzni lehet jó, egyébként vágásra, köznapi használatra alig alkalmas. Igazán komoly gyártók nem hinném hogy foglalkoznának ilyesmivel, szóval annyira éles amennyire megélezik/megélezed, de a vacak minősége miatt nem tartja sokáig az élét.


Szerintem elég semmirevaló késfajta. Arra jó, hogy a menőző tizenévesek megsebesítsék az ujjaikat amikor pörgetni próbálják..


A normális kés ott kezdődik, hogy nem nyeklik-nyaklik amikor használni akarod.

2012. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:

Tudtommal a pillangókés pengehossztól függetlenül illegális közterületen. De most megnézve, nincs benne a felsorolásban. Egyébként mindegy, max játszani jó, használatra alkalmatlan.


Mennyire éles? Amennyire megélezed :)

Bárki vehet.


A többi kérdésed alig értem... fontosság, árba?


Egyébként van jó minőségű pillangókés is, tessék:

[link]

ez 70 rugó :)

2012. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pillangókés 70e magyar forintért? Kevesebbért vettem a '61-es Pannoniámat... :D
2012. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
OK, de a Pancsit is zsebre tudod tenni? :)
2012. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 polarbeer ***** válasza:
100%

Az én pillangókésemet lomisoktól vettem egy használtpiacon 500 Ft-ért kb. 4 éve. Azóta azt használom tábori bicskának, meg ha gyorsan vágni kell valamit, akkor azt találom meg először. Kenyeret vágni tök jó! 2X lett megélezve, utóljára 2 éve, kb, azóta fasza. Mindig nálam van, nem nyeklik, stabil! Jó holmi, és nem márkás, mindössze "stainless steel", ennyi van ráírva :D

Üdv.

2012. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!