Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok már lassan...

Pánikbeteg vagyok már lassan egy éve pszichiáterhez járok! De én igazából csak akkor vagyok rosszul ha hányásról van szó! Nagyon félek tőle, szinte mindig hányingerem van iskolába is félve megyek! MIt tegyek hogy ne féljek a hányástól?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltalak:DDD

Nekem is UGYAN EZ a bajom volt egy ideje, és most is előjön néha.Írj rám és tartsuk a kapcsolatot!Segítek, és elmondom hogy kell ezt legyőzni.Pszihológus egy ideiglenes megoldás az egészre, ott lenyugszol, de újra előjön ha idegeskedsz.Ezt itt nem szeretném le írni mert elég hosszú, de vegyük fel a kapcsolatot!

2012. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben van!elég szar érzés az nem tudja hogy milyen rossz aki még nem volt így!
2012. máj. 3. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem csúfoltak is emiatt, felvettem velük a harcot, megmutattam nekik, hogy én már ezt befejeztem, és azt, hogy akinek ez nem tetszik elmehet a sunyiba:D

De tényleg.Nem tehetsz róla.Ez egy lelkileg kialakult dolog, amit növés közben, ahogy erősödik a lelked megnőssz stb.ezt legyőzi.Nagyon meg keményít hidd el, de nem fog életed végéig tartani.

2012. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem , de már elegem van belőle!
2012. máj. 3. 22:25
 5/10 anonim válasza:
46%
Minden hétvégén egy üveg whisky és előbb vagy utóbb megszokod a hányás gondolatát, sőt, mint megkönnyebbülésre fogsz rá gondolni ;)
2012. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ nem iszom azóta nem merek! Szilveszterkor is csak egy nagyon pici eristofot ittam!Nyugtatót szedek reggel este, ha megyek valahova akkor is mindig a zsebembe van
2012. máj. 3. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugtatókat hanyagold.Én sem szedtem soha:)
2012. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 betterbait válasza:
véggre kérlek nekem is segítsetek pont ugyanez a bajom van!!!
2012. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó aki akar írjon privit segítek.
2012. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez az én bajom is! :) Nálam mindig van deadalon, minden hányást megelőző gyógyszer. Én is pánikbeteg vagyok. Egyébként ez egy fóbia, jártam pszichológushoz is, nem sokat segített. Sokszor nem merek enni, mert félek, hogy hányok. Nagyon durva.. Én is szedek nyugtatót is, ha nem is veszem be a gyógyszereket, már attól nagyobb biztonságban érzem magam, ha ott van a zsebemben.
2014. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!