Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraftban van egy superflat...

Minecraftban van egy superflat világom amivel . Na a lényeg az hogy kéne segítség. Tudnátok?

Figyelt kérdés

sokat dolgoztam mert fel akarom tenni a youtube-ra és hát....miútán érdekesen megint kérte hogy szerezzem meg az atchikat egyszercsak leestem és nem tudtam kirepülni

és azt írta hogy nincs ágyam (volt elég sok)na és leestem és nemtudom hol vagyok nem voltak ott azok amiket építettem tudnátok segíteni?



2012. máj. 4. 08:19
 1/1 mikrokapcsolo válasza:
Hát ez már velem is fordultt elő. az ágyak azért "nem voltak" mert túl messze voltál az ágyaktól. na a lényeg hogy fogsz egy térképet és azzal megkeresed vagy ha nincs meg akkor MCEdittel megnyitod a pályát és megkeresed és a spawnpontot átrakod oda.
2012. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!