Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség kellene. Ugymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kellene. Ugymond probléma van az ismerkedésemmel, a fiuk irányába, és változatni szeretnék. Szerintetek mi az ami még normális az én helyzetembe? (lényeg többi része lent)

Figyelt kérdés

Az esélyem megvan hogy járjak, randizzak fiuval,de amint ugyérzem, hogy a fiu nagyon vonzódik hozzám és akarhat ,többet is , akkor "visszavonulást fujok"

Nemtudom hogy még várjak , hogy mikor "érek "meg arra hogy randizak , vagy ez igy marad, ha nemváltoztatok.Mindig elkezdek okokat keresni hogy miért nem jó dolog lenne ha járnák az adott fiuval.Szóval , próbáljak ne ilyen keményfejű lenni? vagy várjak , hátha ez magátol megváltozik, vagy ha majd találkozok a megfelelő fiuval ( nem mintha eddig nem találkoztam volna rendes fiukkal , akkik érdeklődtek irántam) akkor majd tudni fogom,hogy itt az ideje járnom.


2011. dec. 3. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy leszbikus vagy csak nem mered bevallani magadnak.
2011. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attol is függ h hàny èves is vagy??
2011. dec. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lezbi , 100% , nagyon is vonzódok a fiukhoz.

16 lány vagyok.

2011. dec. 3. 01:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Az még a bajom , mintha nem lenne elég , hogy nagyon önfejű vagyok és ragaszkodok az én elképzeléseimhöz, és ezen nemtuodm h változtassak , vagy majd magátol változik, vagy nem tudom !!!!
2011. dec. 3. 01:17
 5/10 szamóca.. ***** válasza:

szerintem ne erőltesd. ismerős a helyzeted, annyi különbséggel hogy nekem már voltak kapcsolataim és kicsit idősebb vagyok, de épp ilyen fázisban mint te.

én úgy gondolom, nem kell megerőszakolni magunk. majd ha össze akar jönni a dolog, akkor nem lesz akadály.

2011. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elképzeléseidböl ne adj alább.Nagyon fiatal vagy még és még sokat kell tanulnod.Feltételezem még szűz is vagy.Ami nem baj.Az nem baj ha visszautasítasz srácokat mert ez azt jelenti h még nem készültél fel és nem jött el az ideje h randizz vagy éppen belemenj egy olyan kapcsolatba amibe majd csak kihasználnak téged és akkor te fogod nagyon megbánni nem én...Ismerkedj és majd jönni fog az igazi akiben megbizhatsz majd 100% ig és akkor nem lesz probléma és te is tudni fogod és nem fogod visszautasítani csak ne cselekedj forro fejjel.
2011. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem meg vegyél fel engem emesenre szívesen beszélgetnék veled :)
2011. dec. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 lány vagy? Akkor az a probléma, h skizofrén vagy. Ha az egyik énednek tetszik a fiú, vmelyik másiknak nem :)
2011. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat meglepóen értelmes válaszok :D

Szerintem nem vagyok skizofrén , báris remélem :)

Amugy nincs msn em , csak faceebook. amugy ha tényleg akarsz bezsélni , irhatsz privátot.

2011. dec. 3. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:
INTJ vagy...voltál....guglizd ki
2015. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!