Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elkerülni az...

Hogyan tudnám elkerülni az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor ,bár régebben is volt már ilyen , mindig mikor suliból egyedül jövök haza , vagy csak egyedül megyek el itthonról folyton leszólítanak nálam sokkal idősebb pasik, olyan 19-25 évesek, de volt már olyan is ,hogy 40-50 éves férfiak szólítottak meg. Pl tegnap egy motoros férfi kb olyan 20-22 éves lehetett, kérte hogy menjek el vele motorozni és akkor fizet érte valamennyit, persze úgy tettem , mintha meg se hallottam volna és mentem tovább. Tagnap előtt meg egy szintén 20-22 éves körüli férfi fogdosott le, mikor megálltam, hogy elővegyem a táskámból a mobilom és ő éppen mögöttem jött és megfogta a fenekem. Még sorolhatnék sok ilyen példát, mert mostanában rengeteg ilyen történik velem, és eléggé félek, ha legközelebb valami komolyabb lesz, pl ha teljesen egyedül sétálok az utcán nincs ott senki és berántanak egy kocsiba vagy valami. Amúgy nem értem miért van ez, nem is öltözök úgy meg semmi. És az a kérdésem , hogy hogyan lehetne az ilyesmiket elkerülni, hogy ne vegyenek észre és ne szólítsanak mindig le az utcán. 14/l
2012. máj. 4. 15:25
 1/1 anonim válasza:
Ha leszolitanak akkor szoljál vissza nekik, offoljad le, ha meg lefogdosnak akkor gázsprayvel le kell fujni őket...
2012. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!