Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova lettek azok az erös,...

Hova lettek azok az erös, reménnyel és küzdeni akarással teli 20-szon évesek? (lent)

Figyelt kérdés

Mostanánan semmit nem látni, csak azt, hogy a 20-asok igy, meg ugy nyafognak! Jo értem! Válság, munkanélküliség és az a sz.ros párt! Oké! De manapság mindenki bedeprozott?! Majd mikor huszonéves leszek, egy ilyen szar, pocsék világba érkezzek? Különben sorsotok a,ti kezetekben van, ha el felejtettétek volna!!! Nem kell itt dögleni és nyögni a p.csába, hogy; beleörülök a honapok ota tarto munkanélküliségbe és itthon ülésben! Keressetek akkor munkát külföldön! Nyelvvizsga, szakmai diploma szerzése, vagy akármi!


Kérem a miértjét, válaszoljatok! Tudom még fiatal vagyok, de komolyan az az igazság, hogy csak ennyi kéne! Pl. önképzés,otthon! Az idegen nyelvre,tanito sulik nem fognak megtanitani!

MAGATOKNAK KELL!


14/l



2012. máj. 4. 23:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Boccs ha nyers volt, de elegem van!
2012. máj. 4. 23:22
 2/10 cathilina ***** válasza:

Az erős huszonévesek nem tűntek el, csak simán van jobb dolguk is. Gondolj csak bele: egy olyan ember, aki keményen dolgozik, hogy sikeres legyen szerinted mennyi időt fordít arra, hogy erről meséljen bárkinek, akit csak talál? Ellenben az, aki feladta az egészet gakran szinte reklámozza ezt, nem felejti el megosztani mindenkivel, természetesen a megfelelő bűnbak megtalálása után. Erre amúgy remek példa ez az oldal.


Egyébként én simán megtanultam erős középszinten angolul a suliban, csak utána kezdtem el angolul olvasni meg filmet nézni.

2012. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos, amit mondasz. Sajnos ez az általános felfogás, h mindenki depressziós, szidja a rendszert, meg az egész életet, ahelyett, h felelősséget vállalnának, felfognák vegre, saját maguk irányitják a sorsukat, és amig csodára várva ülnek otthon és sajnáltatják magukat, nem fog változni semmi. :-/

És sajnos a te generációd sem lesz különb, persze tisztelet a kivételnek.

24L

2012. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvitte őket a mindennapi meló a megélhetésért.Ha adsz nekem pénzt és szabadidőt,leteszem a nyelvvizsgát oké?3 műszakban dolgozok 70 ezerért,ebből szerinted futja ilyesmire?Egyébként meg ha odakerülsz,majd megtudod,hogy milyen rendszerszolgának lenni.25/N
2012. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te már most nyafogsz és még 20 se vagy.

Nem megbántani akarlak ezzel de ez tény.

Minek menjek külföldre ?

Nekem nem a munkából áll az életem tökéletes úgy ahogy van.

21/F

2012. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5.-ik válaszolo!


Én nyafogok? Nincs arra idöm! Én komolyan kezdtem készülni a 0.5-1 év mulva letehendö, angol középfokumra! És én nem a suliban tanulom meg! Van rá egy nyaram! Rengeteg idö. És eközben a második nyelvröl sem feletkezem meg!

2012. máj. 5. 06:23
 7/10 A kérdező kommentje:

Még egy az 5.-nek!


Én itt egy tényt állitottam fel és én szerinted nyafogok mikor 3-4 témazárom van? Nagyon nem! készülök rá és orák hosszat tanulok. Én mondjuk zsigerböl ilyen vagyok.

Különben Német.o és Svájc jo hely! 5-6× többet lehet ott keresni! Mondjuk Svájcban nem azt a németet beszélik, hanem egy másikat. Meg angolt és franciát is nyomják...el van osztva. Tök érdemes!

2012. máj. 5. 06:35
 8/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Ez nem lóverseny cicám.

De ha te azt hiszed így jobb lesz hát csináld.

Ha akarnék holnap kimehetnék külföldre.

De nekem nem kell sok pénz.

Így is épp elég van.

Épp azért nincs sehol pénz mert túl sok ember van akinek sok kell. Rajtad látszik is hogy úgy vagy nevelve hogy első akarj lenni. Tisztára mint Gyurcsány. Ezen nehogy megsértődj, nem akarlak megbántani. Csak gondolkodj el rajta.

2012. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt könnyű ezeket írogatni, apuci laptopja mögül. Mikor meg majd 20 leszel, pislogsz mint hal a szatyorban...
2012. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magyarázz csak utolsó!


Ez most neked tréfásan fog hangzani de komolyan; sok mindenen mentem már keresztül! Küzdöttem és küzdök is. Engem nem nevelnek erre. Perszer támogatnak, ahogy tudnak, de hagy tudjam már jobban, hogy min mentem keresztül! Így formálódok. Vannak tapasztalataim rossz emberekkel, gyerekekkel! Olyanokkal akik 14-15 éves fejjel még mindíg mesevilágban élnek! Látom már, hogy most mivé lesznek! Én tenni akarok, hogy én legyek a legjobb és nem azért mert itthon nekem ezt mondják! Ugye az okos a máskárán a hülye a sajátján se! Én tanultam a máséból és az enyémből is. Persze, hogy nem vagyok hibátlan! És kedves válaszoló utolsó rosszul feleltél! Ez egy verseny! Abból a szempontból nem szűntmeg, hogy régen az életben maradásért küzdöttek, most meg a jobb melóért és élethelyzetért (a társadalomban is)! Szerintem már most el kell kezdeni az egészet!

2012. máj. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!