Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy újságba szerintetek...

Egy újságba szerintetek milyen az érdekes téma? Házi feladatunk médiából hogy csináljuk egy 12 oldalas újságot, de nem tudom mi legyen benne!

Figyelt kérdés
Most keddre kéne, lehetőleg hamar válaszoljatok, mert vasárnap csinálom meg! Kéne valami jó téma, lehetőleg több téma, ami szerintetek jó egy újságban!

2012. máj. 5. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl:

Nyomtatott sajtó múltja-jelene-jövője.

2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

pl. divat ?

vagy sport. vagy írj valamien állatról . esetleg kertészújság ? több ötletem nincs :$

2012. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cikknek: facebook jó és rossz oldalai, új találmányok a modern technikában, környezetvédelem, riport egy tanárral, jó sportolóval.

Téma:

- sport (pl a nyári olimpia-->magyar csapatok közül kik indulnak és milyen számban)

- tehetségkutatók ( csillagszületik, x faktor--> előnye

hátránya egy ilyen megmérettetésnek)

- környezetvédelem (pl műanyag flakon újrahasznosítása, az ebben segítséget nyújtó nagy multik pl tesco)

- esetleg egy másik város bemutatása képekkel, szórakozási lehetőségekkel, helyi nevezetességekkel

- esetleg egy nyári könnyű sütemény recept, alkoholos vagy alkoholmentes koktél receptje

- esetleg kielemezheted a testvéri viszonyokat: új jövevény, kinek jobb a helyzete, a kistestvérnek vagy a nagynak?....stb stb

2012. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, és a jó ötleteket, sokat felhasználtam belőle
2012. máj. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!