Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek dagi vagyok?

Szerintetek dagi vagyok?

Figyelt kérdés
172 cm és 50 kg vagyok..Mennyinek kéne lennem?Ideálisabb lenne a 47-48 kg???

2012. máj. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, lehet hogy sovány vagy . Kép nélkül nehéz megmondani . Én kb 2 cm-vel vagyok alacsonyabb nálad viszont 6 kg-val nehezebb vagyok .
2012. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lol nem. már így is sovány vagy. vagyis öö.. a 40 kiló az ideális! fogyj le, éhezz! ha ennyi eszed van.
2012. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, rettenet, én a helyedben maszekban szívnám le magamról a zsírt vagy mindjárt a betonba ugranék fejest, ekkora súlytöbbletű ember úgysem kezdhet magával semmit. (Hülye gyerek...)

[link]

2012. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem komoly kérdés, azt akarod, hogy dicsérjük az arányaidat? Mert szerintem te is tudod, hogy hogy állsz magaddal.
2012. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45 kg vagyok 155 cm magasan, de én nem tartom magam kövérnek szval te majdnem 20 cm-rel magasabb vagy és csak 5 kilóval több szval, ha kövérségről beszélünk, akkorá már inkább én vagyok kövér :/
2012. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 60 kiló lennél ehhez a magassághoz, akkor se lennél dagi!
2012. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát a BMI táblázat alapján te ALULTÁPLÁLT VAGY!! vagyis sovány!(ha felszednél 22 kg-t még akkor is a normál kategóriába tartoznál!

de még fogyhatsz is... ahogy gondolod...

2012. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!