Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, nehéz megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, nehéz megállapítani kép nélkül, de nagyon dagi lehet egy 164 centis,64-65 kilós lány?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 18:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%

Nem, nem az!

De miért kérdezted?

2012. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nem, de tény,hogy túlsúlyos.
2012. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nagyon kanos vagy, akkor még megraknád, de egyébként nem tetszik kategória.
2012. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális alkat.
2012. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A ffiak nem tudják felmérni, hogy hány kilóhoz milyen kinlzet társul. Egy magas, izmos, külsőre vékony lány lehet 70 kiló is. 64-65 kilósan valószínűleg van mit rajtad fogni, de nem lehetsz elhízva.

Attól függ, hogy mindez hogyan oszlik el.

2012. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

"A ffiak nem tudják felmérni, hogy hány kilóhoz milyen kinlzet társul. Egy magas, izmos, külsőre vékony lány lehet 70 kiló is. 64-65 kilósan valószínűleg van mit rajtad fogni, de nem lehetsz elhízva.

Attól függ, hogy mindez hogyan oszlik el."


Te miről beszélsz? a férfiak nem tudják felmérni?:D. Szokásos női félrebeszélés. Egy 164 cm-es 65 kgos lány nem vékony, ennyi. Most hogy jön ide, hogy a magas, izmos lány? Te érted amit írsz?

2012. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
nem az de túlsúlyos....:D:D ember gondolkozz már::D:D teljesen normális talán egy picit husinyuszi:D
2012. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmm van mit fogni, nem vékony. Pont ideális :)
2012. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.


Te nem érted amit írsz.

A 64-65 kilós lány lehet bombázó és lehet husis is.

Teljesen attól függ, hogy hogyan oszlik el, mennyi belőle az izom, ha a kérdező centiket írt volna, na abból lehetne már valamit megállapítani...

a 70 kg-t meg azért írtam, mert nagyon sokan azt hiszik, hogy az már egy dagi lányt takar, különben sok függ attól, hogy mennyire izmos, mekkora a melle, milyen vastagok a csontjai, körte vagy alma formájú-e stb... a látvány, ami a lényeg, nem az hogy "én csak 50 kilósokkal járok, a 60 kiló már túlsúly"


a bmi kalkulátor szerint meg 23,8-as a bmi-je.

2012. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 170 centivel és 57 kilóval távolról sem vagyok vékony, úgyhogy ha dagi nem is vagy, azért szerintem híznod már nagyon nem kellene...De képpel lehetne csak hasznos véleményt mondani.
2012. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!