Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézetet írjak a könyvbe?

Milyen idézetet írjak a könyvbe?

Figyelt kérdés
Barátomnak ballagására vettem egy könyvet és szeretnék bele írni valami szép idézetet. Ötletek?
2012. máj. 5. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

"Te vagy az, aki nyitott szemmel és szívvel jársz a világban. Te vagy az, aki észreveszi az élet apró szépségeit, te segítesz jó szívvel, ahol éppen kell, általad lesz ez a világ még szebb és jobb. Mi legfeljebb segítünk neked."


(Kálnay Adél)


Bár, lehet, hogy kicsit késtem a válaszírással, de ha még nem adtad oda a könyvet, ezt beleírhatod, mert szerintem ez egy nagyon szép idézet!

2012. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 6. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor megszülettél mindenki őrűlt csak te sírtál. Úgy kell élned hogy mikor meghalsz mindenki sírjon scak te örülj hogy ne volt hiábavalómaz áleted. PIsi

Van füty.id? akarsz???

2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!