Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajt van a "C" listán az AM-2201?

Rajt van a "C" listán az AM-2201?

Figyelt kérdés

Rendeltem kínából és lefoglalták a vámon és vizsgálják...

Nem véletlen ezt rendeltem mert nem találtam meg a listán...

Most akkor leális vagy sem?

Aki tényleg biztosan tudja az írjon csak!


2012. máj. 5. 21:43
 1/2 anonim válasza:

Rajta van. Konkrétan azért nem találtad meg, mert generikus szabályozás értelmében c listás. Jóformán kémikusnak kell lenni, hogy valaki megmondja egy molekuláról, hogy c listás-e...

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon kikezdhetnek veled.

2012. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
C-listamentes anyag az am-2201!...Ott cseszted el hogy kínából rendelted mert az ottani gyártó(k) átvágják az embereket....Ha ügyed lesz belőle akkor te nem AM-2201e-t kaptál Hanem JWH-018at vagy bármilyen JWHT ami illegális (C-listás).Hogy ezt világosan értsd tegyük fel hogy A gyártó előállít mondjuk 1tonna JWHt és aki a legtöbbet vásáról nagy mértékben az MO. Mo-n betiltják a JWHT de az AM-2201még legális. A gyártónak pedig az 1 tonna JWHból mondjuk megmaradt 50 kiló. Te rendelsz mondjuk 25gramm AM2201-et. De mivel a gyártónak maradt fölösleges JWHja ezért kezdeni kell vele valamt..mit csinál?! átvág....AM2201helyett JWHt kapsz....és ha ügyed lesz belőle akkor hiába magyarázkodsz hogy nem tudtad mi van benne...a helyedbe az országból rendeltem volna drágán....
2012. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!