Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lenne érdemes választanom/...

Mit lenne érdemes választanom/tanulnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 15 vagyok és foglalkoztat a nagy kérdés hogy mi akarok lenni ha nagy leszek , de semmi ötletem nincsen. Gondolkoztam nagyon sok dolgon ügyvéd, orvos, de szerintem ez csak biztos a sok Dr.House-tól meg ilyen sorozatoktól volt.A legújabb "mániám" pedig az lett hogy állatokkal szeretnék foglalkozni legfőképpen egzotikus állatokkal.Gondolkoztam az állat kert gondozón de ahhoz kell egyáltalán tanulni valamit? vagy az is eszembe ötlött hogy tengerbiológus lennék mivel szívesen foglalkoznék bálnákkal delfinekkel.Szóval tudnátok nekem olyan foglalkozásokat mondani amit esetleg választhatnék?( csak mert ha most el tudnám határozni magam akkor jobban rá gyúrnék az adott tantárgyra). És esetleg tudnátok olyan egyetemeket mondani ahol ezt a foglalkozást lehet tanulni? az ország ahol az egyetem van az mindegy. köszi 15L

2012. máj. 5. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint tudod Magyarországon nincs delfin, bálna, ha ezzel kapcsolatban szeretnél tanulni, akkor csakis külföldön van rá esélyed, pl: tengerbiológus szakon.

Biológia tantárgy remélem megy! :)

2012. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ne keres érdemleges választ magyar nyelven tengerbiológus szak után.

Nemtudom milyen nyelvet beszél, de indennyelvvel olvass utána a neten.

2012. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Angolt anya nyelvi szinten beszélem és egy kicsit franciául illetve hollandul. és köszi a válaszokat.
2012. máj. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!