Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cigizés árthat a fejlödésben...

A cigizés árthat a fejlödésben? (fizikailag vagy mentálisan).

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy nem lesz előnyére.
2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Is-is. Volt ismerősöm aki 12 éves korában kezdett el aktívan cigizni, de hátralévő életére 150 centinél nem lett magasabb. Mentálisan pedig egyértelműen, a láncdohányosok nem az entellektüel rétegből kerülnek ki...

Vannak kivételek persze, de az a sok kereskedelmi forgalomban kapható gagyi dohányárú sokféle képpen bizonyítva káros.

2012. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy a korai dohányzás hatással lesz a növekedésre (alacsony maradsz).

Mentálisan ugyanakkor szerintem nem hátráltat semmit, de ettől függetlenül épp elég egészségtelen.

2012. máj. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából magasság a fontosabb nekem. Amúgy 15 vagyok és 180 magas de anyám 173 magas és apám 194 szóval azért szeretnék még nőni :D
2012. máj. 6. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

a magasságot befolyásolja az biztos. gátolja vagy gyengiti a hormonok a kalcium és stb beépülését kialakulását a nikotin. mentálisan semmit nem csinál,ha naponta pl 3 szál cigit szivsz el a pulzusemelkedés miatt nő az agy vérellátó szintje és segiti az emésztést (a nikotin ekkora mennyiségben..)de nem változtat mentálisan semmit..


azt meg hogy az intellektüellek" nem a dohányosokból kerülnek ki szánalmas kijelentés, ha jól tudom Einstein naponta 5x pipázott (fail)

2012. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha jól tudom Einstein naponta 5x pipázott (fail)"


Az a dohány amit ő szívott valószínűleg ezért nem is az a cucc volt amit az olcsó Szofiba meg Marbiba betöltenek. A cigarettázás és a pipázás fényévekre van egymástól (fail No.2).

2012. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!