Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én érzek néha így?

OoVvSs kérdése:

Csak én érzek néha így?

Figyelt kérdés
Amikor látom, h valakinek mindene meg van, de mégis folyton akar, teljesen elszomorodok. Vagy amikor valaki megkérdezi, h szerinted mit kérjek szülinapomra ami 60.000 és 100.000 ft között van? Ilyenkor teljesen elszomorodok, mert én sose kapnék csak szülinapomra ilyen 100 ezres dolgokat. És amikor valaki ezekkel a cuccaival dicsekszik. Nekem is vannak azért eléggé jó cuccaim, de én nagyon nem szeretem azokat mutogatni.nEzzel csak én vagyok így?

2012. máj. 5. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom másoktól a könnyű életet, drága cuccokat. Irigykedem, ezt bevallom, de nem sajnálom tőlük. Megértem azt is, hogy ha már ilyen-olyan szuper ajándékokat kapnak, akkor büszkék rá és szívesen mutogatják. Belátom, hogy csak az örömüket akarják megosztani ilyenkor, s nem másokat bántani.
2012. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak elég jó cuccaim, de utálom mutogatni. Egyszerűen nem szeretek dicsekedni, meg van akinek ez rosszul esik, hogy másnak lehet neki meg nem.

Ahogy írta az előttem szóló is, hogy valaki boldogságból dicsekszek ( azt hiszem ezt írta ) az még el is megy... hadd legyen ennyi öröme, de amikor tényleg csak azért is dicsekszik, na azt ki nem állhatom.

Igaz, minden ember más, máshogy gondolja.

2012. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg sokat segítettek :)
2012. máj. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!