Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nem normalis dolog? Miert...

Ez nem normalis dolog? Miert erzek igy neha?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy butasagnak fog hangzani, de nem szandekosan gondolkodom igy, csak jon ez az erzes neha. Huszoneves vagyok. Nem oreg, de mar annyira nem is fiatal. Par eve kezdodott, hogy elkezdett zavarni, ha valaki nalam fiatalabb volt. Soha nem volt nalam fiatalabb baratom/baratnom sem, a csaladban sincs senki, aki fiatalabb nalam az en generaciomban. Nem tudom, hogy miert van bennem ez az erzes, de annyira tud zavarni, hogyha valaki par evvel is fiatalabb nalam a kornyezetemben. Mintha ugy ereznem, hogy neki mennyivel jobb, tovabb lesz lehetosege elni. Vagy az oregedestol tartanek? Ti is szoktatok ugy erezni, hogy megy rajtatok az ido es milyen jo lenne par evvel fiatalabbnak lenni?
2011. jún. 20. 22:18
 1/9 anonim válasza:
Igaz még van pár évem amíg elérem a korod, de én pont hogy fordítva érzek. Nekem egy nyűg ez az iskola, igazából nem a tanulás a gond. Kitűnő tanuló vagyok, az osztálytársaim azok, amik bosszantanak. Szívesen járnék magántanárhoz, de a legjobb az lenne, ha már holnap a diplomaosztómra mehetnék. Nem még lehúzni X+Y évet...
2011. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez engem már 17 évesen zavart. Most leszek 19.

L

2011. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor tini voltam, en is idosebb akartam lenni. Egyebkent az eletemmel elegedett vagyok (jobb most nekem, mint tinikent), csak a kor jo lenne, ha visszafele menne.
2011. jún. 20. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:

aham. szerintem ez sok emberrel így van. én 20 éves leszek, de örökre 17 éves akarnék lenni, gondolom néha. én kb most annyinak érzem magam, egy kicsit több ésszel.. szóval igen, nem akarom hogy múljon az idő és irigylem a fiatalabbakat.

tudom hogy ez nem jó, fel kellene nőni a felnőttséghez.

2011. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
De édes vagy. Már most aggódsz az öregedés miatt. Én 50 feletti bátran állítom, hogy igazán még csak most van előtted az élet.Nagyon sok minden fog történni Veled. És ez klassz. Ha fiatalok mellett nem érzed jól magad, gondolj arra, hogy TE már tapasztaltabb vagy. Minden kornak megvan a maga szépsége. Én aztán elmondhatom, hogy fiatalokkal vagyok körülvéve, de nem irigylem őket. Jól érzem magam a bőrömben. Gondolkodj pozitívan és légy boldog!
2011. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én 22 vagyok és rohadtul irigylem a 16-17 éves csajokat szépek,még csak gimibe járnak,nem kell még agyonaggódniuk magukat olyan dolgokon amiken nekem már igen,stb. Bandázhatnak:D Úgy bandázgatnék én is:)ja meg szórakozóhelyen én már kifejezetten öregnek számítok:(
2011. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok, sokkal jobb az eletem, mint gyerekkent. Van sajat csaladom is. Nem tudom, hogy miert alakult ez igy ki nalam. Szerintem megszoktam, hogy en voltam a legfiatalabb az egesz csaladban es ebbol adodik ez.
2011. jún. 20. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Én az általános iskolás 13-14 éves kislányokat irigylem. Mondjuk kb. egy 14-15 éves szintjén vagyok én is.

L/19

2011. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb embernél beütközik ez valahol, csak van aki örök fiatal marad, a többi meg punnyadt öreggé sorvad. rajtad múlik hogy mennyi vagy.
2011. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!