Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megtetszett az akusztikus...

Most megtetszett az akusztikus gitár, szerintetek milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Linkeket megköszönném, de márka neveket is:)

2012. máj. 6. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Cort,Ibanez,Fender attól függ mennyi pénzt akarsz rááldozni , mert vannak ennél olcsóbb márkák is
2012. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat segítenél azzal, ha leírnád, hogy mennyi a legmagasabb összeg, amennyit hajlandó volnál rászánni a projektre. Ettől függetlenül általánosan a legjobb ár-érték aránnyal talán a Yamaha hangszerei rendelkeznek. Minél magasabb összeget tudsz hangszerre költeni, értelemszerűen annál több lehetőség nyílik meg előtted. Ami viszont biztos, az az, hogy rétegelt falemezből készült fedlappal nem érdemes gitárt vásárolni, keresd az olyan hangszereket, amiknek legalább a teteje tisztafából készült. A tisztafa sokkal zeneibben, minőségibben képes rezonálni a rétegelt tetőhőz képest.
2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez spontán jött v. már volt gitár a kezedben? :) Mert én kezdő vagyok,és szerintem ha még most kezded akkor jó egy nem nagy összegű gityó is arra,hogy megtanulj.
2012. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy népszerű tévedés. Ha valakinek, akkor egy kezdőnek igazán szüksége van egy jó minőségű hangszerre, mert egy rossz hangszer nagyon rossz technikákat tud kondicionálnim akár egy egész életre. Nem állítom természetesen, hogy egy kezdőnek célszerű százezreket költeni egy gitárra, de azt igen, hogy célszerű nem a legolcsóbbak közül válogatni, amik sokszor alkalmatlanok a tanulásra, de többnyire még a zenélésre is.
2012. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze én se úgy gondolkodok,hogy a legalacsonyabb minőségűt,mert az nem is jó semmire,csupán nem kell százezreket költeni
2012. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így egyetértünk. :)
2012. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!