Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogositvány most keztem el és...

Frederik19 kérdése:

Jogositvány most keztem el és kérik a bizonyitványt azt csak be kel adni és belenéznek hogy meg van a 8 osztály?

Figyelt kérdés
a egyik hüje spanom azal paráztat hogy töb suliba is jártam nem fogják el fogadni deh szerintem ez kamu csak szemétkedik velem mert irigy a bizonyit ványt csak meg nézik hogy meg van a 8 általános és elfogadják és visza agyák a válaszokat is elöre köszönöm :D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????
2012. máj. 7. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
hejjjesírásy szótátot bemutassam neked?!
2012. máj. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, tőlem senki nem kérte el a bizonyítványomat.

Már dolgoztam mikor elkezdtem a vezetői engedély megszerzését.

2012. máj. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
joh neked 2010 töl már kérik deh nekem meg is van csak aa vok kiváncsi hogy a oktato belenéz lásahogy meg van a nyolc osztáj és kész enyi
2012. máj. 7. 03:26
 4/7 A kérdező kommentje:
(hejjjesírásy szótátot) kösz nem kell be mutatni am kös ary vagy tegyem a szádba
2012. máj. 7. 03:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú!!!!

E zekutánénajógsítközépískoláhozköt ném! xD

2012. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010-ben vizsgáztam B kategóriából, méghozzá júliusban kezdtem, és az egésznek november első napjaikor lett vége, és semmit nem kértek... Nem kell bizi...
2012. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Asszem nem véletlen kérik tőled a bizonyítványt.
2012. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!