Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a FaceBokk-on...

Hogyan tudom a FaceBokk-on kikapcsolni/átállítani a Timeline alkalmazást a régi megszokott rendszerre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan sehogy, mert a régi rendszert ki fogják vezetni, amikor mindenki átállt.
2012. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
és aki nem áll át, mert nem tetszik neki az új rendszer?? én személy szerint nagyon bonyolultnak találom. Hiába van ott az idővonal, nekem nem áttekinthető. A régi sokkal jobb, de lehet, hogy csak én gondolom így :)
2012. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan csak félnek a változástól, mert megszoknak egy adott dolgot és nem akarnak attól váltani.


Lehet ha rászánná mindenki azt a kis időt hogy megnézze hogy mi az újdonság és mit hol talál, akkor azt is ugyanúgy megszokná, mint az előző és következő 10 módosítást. Nem szokása egyik oldalnak sem bonyolítani vagy nehezebbé tenni a használatot, általában ezek pont az egyszerűség felé haladnak, csak sokan nem akarnak elmozdulni a megszokott dolgoktól.

Mivel mindenki csak egy felhasználó, aki elfogadta regisztrációkor a használati feltételeket, az két dolog közül tud választani: azt csinálja amit mondanak és ha váltás van akkor ő is vált, vagy nem használja tovább az egészet, hiszen nem kötelező.

2012. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
átállítani,törölni nem lehet , de ha innét letöltöd a programot nem fogod látni senkinek se az idővonalát,hanem a régi fajta profilt. : [link]
2012. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!