Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokkal könnyebb a férfiaknak...

Sokkal könnyebb a férfiaknak érvényesülni, mint a nőknek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Istenem, hol élsz te?

Manapság minden téren azonos esélyekkel indulnak a nők a férfiakkal szemben.

2012. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez sem igaz mert törvénykezés szerint eleht egyenjoguság ugyan de szociológiailag biztos nem. nem vesznek fel rakodómunkásnak egy nöt ha ott van rá a férfi, ahogy eladó,pultos vagy reklámarc is nagyobb esélyel lesz nő, mert sokkal dekorativabb..
2012. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve, nem azért vagyunk itt, hogy egymás válaszát, bíráljuk, vagy hogy megállapítsuk mennyi az igazság tartalma, hanem, hogy válaszoljunk a kérdésekre és te ezt elmulasztoddat sőt azt sem kérte senki, hogy sorolj foglalkozásokat, amikre a férfi, vagy a nő alkalmasabb. Bukta.
2012. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem. Nőknek könnyebb. (én nő vagyok:)
2012. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A noknek konnyebb. Mert egy ferfi nem teheti meg ugyanazt mint egy no, mig egy no megteheti azt amit egy no tud, amit meg ferfi tudna (dolgozogep csaladfenntarto) arra talal maganak egy balekot :)
2014. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!