Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáron leszek 16 szeretnék...

Nyáron leszek 16 szeretnék diákmunkában masszírozni szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Masszőrnek készülök de még messze vagyok tőle viszont az anyagi helyzetünk katasztrofális vállalhatok diákmunkát???????????????????????????

2012. máj. 7. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Végzettség nélkül semmiképpen!
2012. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Keni26 válasza:
nyari munkat sztem vallalhatsz, en a kinetoterapiat elvegeztem s most a testneveles sportot, csinalom ,de ha talalsz egy helyet nyarara, lehet nyugodtan, ha van ismeretseg. de ne ugy csinalj h ujsag meg ilyen olyan hirdetes mert felhivnak s meghiszik h erotikus masszazst csinalnal. inkabb kerdezoskodj strandokon. stb.
2012. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :)) újságra nem is gondoltam :))
2012. máj. 8. 15:26
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Így semmiképp sem ajánlom. Természetesen az érintés és nagyon jó és egészséges dolog, de azért egy rövidebb, szakmailag elismert képzés után több ember fog felkeresni, és legálisan tudod hirdetni a tevékenységed is. Ha érdekel ilyen tanfolyam, reális áron szívesen segítek.

2013. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!