Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan változni?

Hogyan lehet gyorsan változni?

Figyelt kérdés
Kedves GYIK, nagyon gyorsan meg szeretnék változni, vannak céljaim, és lehet hogy a folyamat végére teljesen más ember leszek, már nem érdekel. Van valami technika vagy tanács arra hogy valaki (majdnem) gyökeresen megváltozzon? Mondjuk önkontroll, agykontroll vagy hasonlók. Bármilyen segítség jól jönne.

2012. máj. 7. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Önkontroll! Ne gyorsan akarj valtozni, hanem ugy hogy kozben legyen idod gondolkodni azon ami tortenik. MIt szeretnel megvaltoztatni?
2012. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joola ***** válasza:
Fogadd el, hogy gyökeresen nem lehet megváltozni. Ki lehet hozni magadból a legjobbat, hangsúlyt fektethetsz a jó tulajdonságaidra, és visszaszíthatod a rosszakat, de attól még ugyanaz az ember maradsz. Én is azt kérdem, hogy mit akarsz változtatni egyébként? És miért?
2012. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
stílus, beszédtechnika, alkat... rövid válaszom ez lenne arra hogy mit. Természetessen nem várhatom el hogy végig segítsen a kedves GYIK-közösség megváltozni. Olyan dolgokra gondoltam válaszként ami mindenre kihat. Tehát a kérdés (immár pontosítva) hogyan hitethetném el az agyammal azt hogy én más vagyok mint eddig? Persze vannak agymosás és egyéb titkos dolgok, vannak hipnózis "dolgok" is és minden egyéb, de én olyan megoldás keresek ami rám hat, "végtelen" ösztönzést ad, és megoldható külső segitség nélkül.
2012. máj. 8. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt igy nehez korulirni szerintem. En pl eletem soran sokat valtoztam. Sokszor onmagamban idegeitettek dolgok es azert, es volt hogy mas segitett rajonnom, hogy az ugy nem jo nekem sem masnak sem. Annyit tudnek mondani, hogy tanulni kell a dolgokbol. Be kell latni, hogy vannak mas szempontok is es nezopontok is, masok velemenyet is elkell fogadni, es meg kell hallgatni az eletben foleg amikor te vagy egy bizonyos szituacioban. Hasznalhatsz agykontrollt, vagy mas modszereket, ezek segithetnek. Ha gondolod ird le pontosan mirol van szo, egeszen pontosan, akar privatban is es ugy talan egyszerubb lenne valaszolni.
2012. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!