Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyorsan változni külsőre?...

Gyorsan változni külsőre? (sok kérdés) Hülye vagyok a témához :-)

Figyelt kérdés

Szeretnék a lehető leggyorsabban változni. Kondira nincs pénzem. Van 2db ~9kg egykezes súlyzóm, eddig heti 2-3szor edztem, de nem sokat változom. Nem egy izomállat akarok lenni, hanem férfiasodni szeretnék, koromnak megfelelően kinézni.


Tudom a kajáláson múlik legnagyobb mértékben, de nem nagyon tudok enni, ezért is gondoltam arra, hogy ha 4-5ször edzenék/hét, éhesebb lennék, többet tudnék enni.


A tömegnövelő vagy fehérje mennyibe kerül 1 hónapra pl heti 3 edzéssel? - valszeg erre sem tellene, ez esetben rossz ötlet a sok edzés? Egyek annyit/azt amennyit csak tudok/ami csak van?

A heti 3 súlyzózás+2-3 bicajozás az jó? Vagy bicaj helyett súlyzózás lábra?


Ha ez számít: 20 vagyok 166/60kg.


Bónusz kérdés: hogy kell írni azt, hogy "edztem"? :D


Kösz, ha végigolvastad, és még nem ixelted ki :D


2012. márc. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzettem.

Meg kellene kajálni a minimum 120 g fehérjét és 300-350 g ch-t. Enélkül nem sok fejlődés lesz.

2012. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az evés ugyanúgy elhatározás,döntés kérdése,mint az edzés.

nálam madárabb étkű biztos nem voltál,de én kiszámoltam mennyi kaja kell a fejlődésemhez és időre benyomtam,akkor is ha már majdnem rókáztam.

94 kiló lettem,uh elértem a célom.

étrend nélkül meg nem a tápkieg az első.

egyébként-edzettem,edzeni voltam,edzésen voltam

2012. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, am edzettem-re gondoltam én is csak gondolom elírtam, mert aláhúzta..

Az a baj, hogy nem mindig van kaja, szóval néha csak a száraz zsömle van :D

2012. márc. 13. 21:53
 4/4 G'sX ***** válasza:

"az evés ugyanúgy elhatározás,döntés kérdése,mint az edzés."


ha nincs pénz még terembe járni se, akkor elhatározhatsz te bármit, nem fogod tudni megvenni

2012. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!