Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy a GYIK moderát...

Jól látom, hogy a GYIK moderátorai kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Illetve annyira szubjektívek, hogy egy-egy kifogás megítélése szinte kizárólag a személyes véleményüktől, érzésüktől függ? Ezáltal kérdés vagy válasz törlése azon a véletlenen múlik, hogy személy szerint éppen kihez került felülbírálásra?

Vannak naturalista módon trágár szövegű kérdések, amelyek annak ellenére fennmaradtak a szűrőn, hogy már más is kifogásolta - ilyenkor a ".."már látta moderátor" szöveg jelenik meg -, máskor pedig teljesen szalonképes és sem trágárságot, sem konkrét személyt nem sértő kérdések törlésre kerülnek.


Kedves Moderátorok!

Ezt a kérdést lehet HATALMI SZÓVAL törölni, illetve eleve nem engedélyezni, az attól még a probléma szőnyeg alá söprése marad.



2012. máj. 8. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, igen.

Ez a GYIK már régen nem az, aminek évekkel ezelőtt meghirdették, már régen nem teljesíti a szlogen szerinti feladatát.

2012. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek
2012. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Ezt a problémát már én is észrevettem.Régebben kiírtam egy kérdést, hogy "Belekakiltam a barátnőmék felmosóvödrébe, mit csináljak?"Nagyon vártam a jottanácsokat de törölték a kerdésem.A sok reptoides idiótaságot viszont nem törlik,azok minden nap vannak!Meg a szexuális rovatot is meg lehet nézni,hogy mijen kérdések vannak benne,de az bezeg nem baj!
2012. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gondok minden fórumon felmerülnek. De tényleg.

A moderátor is ember, aki tévedhet.

Egyébként felháborító tud lenni, amikor zsidózó és holokauszt-relativizáló hozzászólásokat bent hagynak a moderátorok. Ezzel szemben ha a kisállatok kategóriában valaki viccelni mer a hörcsögökkel, akkor azonnali törlés jár. Na ez a kettős mérce, amit itt sokan kifogásolnak.

Tanulság: a Webminute kft. jobban megválaszthatná az alkalmazottjait, nem csipán kvalifikáltság, hanem erkölcsi érzék alapján is.

2012. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az szomorú ha nem tudják felmérni a külömbséget a holokaszt revitalizáció és a hörcsög között!
2012. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha már a panaszkodásnál tartunk, akkor javasolnám az oldal üzemeltetőinek, hogy alkalmazzanak egy lektort, aki kijavítja a kérdésekben a helyesírási és stilisztikai hibákat. Az oldalról alkotott első benyomás fontos dolog, ezért nem árt ha szép magyar nyelven vannak a kérdések. Ezzel azt a benyomást lehetne kelteni, hogy a felhasználók nem funkcionális analfabéták (mert sajnos jelentős számban azok)
2012. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Na igen, az automata trágárságszűrő mellé nem ártana egy helyesírás ellenörző is.
2012. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig szürnek szerintem az a sok piros csík a szavak alatt bisztos szűrő csak ojan rafináltan van megcsinálva hogy,mire elküldöm akérdést eltűnik!
2012. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kivehetnék a trágárság szűrőt hogy úgy tegye fel az ember a kérdését ahogy szeretné,amúgy sem vagyunk hülyék,kipontozások és egyéb megoldások ellenére is tudjuk hogy mit akart xy írni.

A helyesírás szűrő meg külön hülyeség lenne,hadd égjen csak az aki nem képes rendesen írni,ha betennék szerintem elveszne a személyesség a kérdésekből.Olyan lenne mintha mindegyiket egy robot tenné fel.

Viszont,korhatárossá tenném az oldalt.Alsó határ legalább 14 lenne.

2012. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak sajnos nem az ég, aki nem tud helyesen írni, hanem az, aki szólni mert, a "milyen" szót nem úgy kell írni, hogy "mien".
2012. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!