Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány vagyok és a "legjobb"bará...

Lány vagyok és a "legjobb"barátnőm talált nálam egy jobb barátnőt aki nem veszi észre h csak ugráltatja őt, én már csak a tanuláshoz vagyok jó neki, szerintetek? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:38
 1/4 anonim válasza:
Keresnék egy én is egy új barátnőt, és majd ő is látja, hogy ez neked milyen.
2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
...én is egy...*
2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en megmondanam neki hogy ha te ilyen hamar itthagyol neked nem szamitott az elmult ot hat vagy kevesebb együtt töltött ev akkor viszont latasra , ha meg bocsanatot ker akkor bocsass meg neki de ne egybol (se nem tul keson)es vegye eszre hogy fontos vagy neki majd megbocsathatssz neki es tobbet az uj baratert nem hagyja ott a regit es ujra a legjobb baratnod lessz ez meg erositeni fogja ezt a barati kapcsolatot es nefelj maskor nem tesz ilyen hamar le rolad .
2012. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jól kiosztanám a helyedben, majd felpofoznám, azzal otthagyom elgondolkodni. És keres más társaságot. Nem az a lány a világ.
2012. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!