Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb gázspray?

Melyik a jobb gázspray?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatok melyik a jobb gázspray a Klever Ko Pfeffer vagy a TW1000 Hoernecke Pepper? Melyik az erősebb/hatékonyabb? Illetve ti milyen típusút használtatok és az hogyan szuperált? És szerintetek melyik a legjobb paprikaspray.

(Csak témában várom a válaszokat, tudom hogy KKVE és, hogy nem tarthatom magamnál.)



2012. ápr. 7. 20:45
 1/5 dirtboy ***** válasza:

a legerősebb gázspray az nem PV-gázos meg nem is CS hanem CR gázos.

ez a legerősebb hatóanyag,gáz pisztolyhoz még nem kapni CR töltényt de sprayben már van, tudsz venni.

2012. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a kérdésem az volt, hogy melyik a legerősebb paprika spray... Cr még annyira új, hogy ezt így nem lehet szerintem kijelenteni, hogy erősebb pl lehet hogy részegek ellen nem is működik (Láttam a videót... de 1-2 felestől még kicsit se részeg az ember na meg az hogy a CS től 5-10 erősebb az se hat meg... mert OC-hoz képest nincs információ + a CR-nek sokkal hamarabb elmúlik a hatása.)
2012. ápr. 8. 12:35
 3/5 dirtboy ***** válasza:

/Cr még annyira új, hogy ezt így nem lehet szerintem kijelenteni, hogy erősebb/

a CR annyira új ható anyag hogy az 50-60-as évek óta létezik.

más országokban használják is és bizonyította erejét.

Magyarországra még igen nem rég óta jött be és mivel rákosodást is okozhat /egyes információk szerint/ ezért kicsit nehezen akarják elfogadni itt.

pár külföldi börtönben meg tudtommal CR már halált is okozott.

szóval a CR nem egy új hatóanyag csak itt nem is mert még annyira hazánkban.

youtube pedig van egy teszt videó azt hiszem gunboxos az is és szegény srác alig kapott az arcába de fél óráig alig látott és sokkal jobban nagyobb területen marta mint a PV vagy akár melyik másik hatóanyag.


kérdésedre nem tudok válaszolni, nem gázsprayben utazok,nekem fegyverem van viszont van gázspray topik ott biztos tudnak válaszolni a kérdésedre.

2012. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Commando típusó német pepper-gas spray-m van és két jól megtermett kutya ellen sikerrel alkalmaztam szeles időben. Itt lehet beszerezni: 1073 Budapest, Erzsébet Körút 21. (obsit military shop. ÜDV!
2012. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a civil piacra szántak,általában gyengébbek,talán két kivétel van,a fox labs,illetve a sabre red.
2016. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!