Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írjátok azt hogy a...

Miért írjátok azt hogy a google a barátod?

Figyelt kérdés

Ennek az oldalnak az a szerepe, hogy mindent meg lehessen kérdezni.Ennyi erővel megszűnhetne,mert

"gugliban" mindent meg lehet keresni...ezt veszem le a google a barátod mondattal kapcsolatban.Lehet neki így jobban esik,szereti ha kiszolgálják,ebben mi a baj?Azért jött létre ez az oldal "The End"



2012. máj. 9. 12:58
 1/4 anonim válasza:
76%
Tényleg sokan olyan kérdéseket tesznek fel, amikre sokkal gyorsabban és egyszerűbben kapnának választ ha simán csak beírják google-be... Viszont vannak olyan emberek, gondolok itt pl. a vőlegényem húgára, akik folyton a gép előtt ülnek, viszont egyszerűen képtelenek rákeresni valamire, ha meg rá is keresnek, semmit nem tudnak kibogozni a találatokból. Úgy gondolom, ha valakinek olyan kérdése van, ami nem egyértelmű, vagy emberi agy kell és tapasztalat a válaszadáshoz, annak gyakorikérdéseken a helye, ha viszont olyan információra van szükségünk hogy pl. mikor született Jennifer Lopez... akkor vegyünk erőt magunkon és írjuk csak be inkább a keresőbe, mert az internet nagy enciklopédiája minden ilyesfajta információra pillanatokon belül választ ad.
2012. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem egészen van igazad: pl a te kérdésedre NINCS a google-ban válasz.

De ha valaki megkérdezi, hogy mikor született Petöfi, vagy honnan származik a paprika, akkor azt a kérdezö meg tudná ott nézni és nem arra várni, hogy mások tegyék meg helyette.


Szóval az egyszerüen megtalálható válaszokat nézze meg mindenki a google-ban, ha szemelyes véleményre kiváncsi, akkor kérdezzen itt.

2012. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak hogy cáfoljalak, a legelső találat kihozta a keresésemre (mikor született jennifer lopez). [link]

Erre mondtam hogy egyesek nem tudnak keresni, vagy nem tudják kibogozni a választ, ami ott van az első sorban.

2012. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második vagyok, én a KÈRDEZÖ kérdésere vonatkozattam, hogy nincs benne a google-ban. HA a válaszom többi részét elolvasod, akkor láthatod, hogy gyakorlatilag ugyanaz a véleményem, mint neked.
2012. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!