Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hisztek a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a fiú-lány közötti barátságban? H ismerkedtetek meg ha van fiú/lány barátod? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Több olyan lány van, hogy ő se akar semmit tőlem, én se tőlük. Bármiben számithatünk egymásra 18-19 f/l

MR T

2010. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
FIÚ LÁNY BARÁTSÁG NINCS!!!!!!!!!!!
2010. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Két nagyon jó fiú barátom van. Az egyikkel (18) az elejétől fogva nagyon jó barátként tekintettünk egymásra, és ez ma sincs másképp, a másik (17) az exbarátom, miután szakítottunk pár hét mulva újra kerestük egymás társaságát, és azóta nagyon jó barátok vagyunk. Mindent tudunk egymásról szinte, és mindig számíthatok rá, mindenben. :)

L/17

2010. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16/L vagyok és több fiú barátom van mint lány:) egyik se akar többet mint barátság mivel van barátom 1éve, és ők vhogy jobban megértenek , segítenek. Nem tudom miért valahogy egész életemben a fiúk közelebb álltak hozzám(barátilag is:D) a csajok kibeszélnek, meg pletykálnak. A fiúk kevésbé:) legalábbis akiket én ismerek:D
2010. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 arc78 ***** válasza:

Nekem már több mint 12 éve van egy lány barátom és ő az egyik legjobb barátom tehát nem csak egy szimpla haver. Az elején még volt köztünk vonzalom hol én éreztem töbet hol pedig ő de akkor még fiatalok voltunk de mostanra ez már teljesen elmúlt és tényelg csak barátok vagyunk, a legjobb barátok.

19/F

2010. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

van egy nagyon jó barátom.

vagy 2 éve ismerem,akkor meg járt az egyik barátnőmmel aztán szakítottak de a barátságunk akkor is töretlen maradt.azóta is legjobb fiú barátom és semmi mást nem akarunk egymástól :D.ha csaj van félbukkanóban biztatom meg minden ;).és szeretem,mint barát,nagyon.:D

én 16 vagyok,a srác meg 19

2010. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nincs fiu és lány közti barátság!

16/L

Wite

2010. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2 és fél - 3 éve van egy nagyon jó fiú barátom. neki is van barátnője, nekem is barátom, de amikor egyedül voltunk mindketten, akkor sem volt kialakulóban semmi, egyszerűen nem úgy álltunk hozzá és nem úgy indult. ő a legjobb fiú barátom, mindent el tudok neki mondani, és nem bánja, ha panaszkodok, szívesen meghallgat, ahogy én is őt. kitartunk egymás mellett és segítünk egymásnak a kapcsolatbeli problémák megoldásában is.


szerintem van fiú-lány barátság, millió példát lehet látni rá. aki azt mondja, hogy nincsen, csak azért mondja, mert vagy ő, vagy a másik fél többet akart... de igenis van olyan, hogy senki nem akar többet.

2010. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
na te meg aztán 16 évesen hatalmas élettapasztalattal rendelkezhetsz:DDDDDD
2010. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kitudja. Én hiszem benne meg nem is. Lehet, hogy te csak barátként tekintetsz rá, de nem tudhatod, hogy ő tényleg csak barátként tekint-e rád... :'Dlehet aztmondja neked... de közben nem így van ...:)
2010. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!