Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktak titeket érdekelni az...

Szoktak titeket érdekelni az olyan weboldalak, ahol nyerni lehet valamit, mondjuk pénzt?

Figyelt kérdés
Ha ilyeneket ajánlanak vagy mutatnak nektek, általában hogy reagáltok?

2012. máj. 11. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki szerintem a létező összes szerencsejátékkal játszik a neten, mást nem is csinál, és ebből tartja fenn magát. Szóval ha megbocsátasz, én inkább először őt kérdezném meg. :D
2012. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha értem, de nem igazán a kérdésre válaszoltál, arra lettem volna kíváncsi, hogy pl ha jön egy ember és ilyen dolgokat ajánlgat neked, akkor belelkesedsz és kipróbálod, vagy hülyét kapsz és leoltod amiért ilyen baromságokkal foglalkozik...? :)
2012. máj. 11. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát megnézném a céget, a termékeket, (mert csak úgy a pénz a semmiből nem jön, azt hívják piramisjátéknak...), kérdezősködnék, utánajárnék... Aztán ettől függ.
2012. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!