Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit kiherélnek, azaz...

Ha valakit kiherélnek, azaz eltávolítják mindkét heréjét, akkor nem fogják többé érdekelni a nők?

Figyelt kérdés

Vagy a péniszt is el kell távolítani hozzá? 18 év alatt eltávolíthatják?

Annyira meguntam minden huzavonát és a nőket, hogy nem látok más kiutat arra, hogy visszatérjek abba a boldog állapotba, amikor még nem érdekeltek a csajok és tudtam élvezni az életemet/bele tudtam magam élni valamibe, legyen az akár 1 film vagy játék.


2010. okt. 5. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak átmeneti állapot, hogy így gondolod, majd megváltozik ez.És k*rvára megbánnád később. A lányok meg amúgy is érdekelnének, csak már nem lenne mivel élvezned, ha arra kerül a sor...
2010. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
francba
2010. okt. 5. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:

A péniszt nem kell eltávolítani, de mást sem kellene. 18 év alatt? Basszus, te normális vagy? Nekem nem volt barátnőm soha, szarul is érzem magam miatta rendesen, szeretnék már egy lányt, de eszembe nem jutna ilyet csinálni :-O


17/F

2010. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Son ***** válasza:
Ha olyat találsz akivel igazán szeretitek egymást szerintem nem zavarná.
2010. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20:22 Nem volt barátnőd, így ismeretlen terület neked az az érzés, amikor hazudoznak neked, csak hogy jobban érezd magad közben mással smárol a tudtodon kívül, majd egy nap hopp rájössz amit már eddig is sejtettél, csak reménykedtél.


48%-os: olyan nem létezik

2010. okt. 5. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy neked még nem volt ilyen lány az életedben aki igazán szeretett, és megbecsült, az még nem azt jelenti hogy nem létezik. Nem fényezni akarom magam, de én még soha egyetlen fiút sem csaltam meg, azt sem akivel 1 hónapig voltam együtt, és még csak nem is szerettem. Megbeszéltük hogy legyen vége és utána jöhet más pasi. Én tiszteletben tartom a másik fél érzéseit, szerintem a megcsalás a legaljasabb dolog egy kapcsolatban, tisztelem és becsülöm a barátomat, ahogy ő is engem. Ennyit erről és 17 éves lány vagyok.

Egyébként 18 év alatt szerintem nem lehet, szerintem csak akkor lehet ezt a beavatkozást megcsinálni ha vannak gyerekeid már és tuti nem akarsz többet. De ez nem biztos, csak szerintem.

2010. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kár, hogy csak akkor lehet. Amúgy mindenki hazudik, ergo semmi értelme egy párkapcsolatnak sem, sőt az életnek sem. Te szívesen ülsz úgy asztalhoz, hogy előre tudod, hogy nem kapsz kaját? Kb az élet is ilyen, a végén nincs semmi jutalom, akkor meg mi a fenéért kell elkezdeni?
2010. okt. 5. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor öld meg magad, nem tudok erre mást mondani. Ne legyél már ilyen depis, itt sajnáltatod magad...szánalmas majom vagy.

Előző voltam.

2010. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minek? Úgy még uncsibb lenne, fejezzem be azt amit elkezdtem de semmi értelme nem volt? Ennek meg már végképp nem lenne értelme. A majomban meg van valami, mert eléggé szőrös vagyok, ja mégsem bocs mert 187cm magas, a majmok kisebbek. Picháb@. :D
2010. okt. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!