Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez átverés ismét vagy valós...

Ez átverés ismét vagy valós munka? Sziasztok! A minap olvastam egy állás hirdetést az expressz-en. Jelentkeztem az állásra küldtek pár infót és jelentkezési lapot. Szeretném a véleményeteket kérni. Valós munka lehet vagy kamu?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 15:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Fel raktam a datára amiket küldtek ( 1,3Mb )

.hu/get/5100264/rejelentkezsusamunkra.zip

Ez meg a hirdetés .expressz.hu/allas-munka/allasajanlat/hirdetes-31283456/

2012. máj. 11. 15:46
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne röhögtess már! Szerinted mennyire reális, hogy 1-2 millió forintos havi fizetést ígérnek árufeltöltésért és hasonlókért? Ugye csak viccből kérdezted? Mondd, hogy csak vicc volt!


De tudod mit? Jelentkezz! Küldd el az összes személyes adatodat, az összes iratod fénymásolatát. Biztos jó kezekben lesz egy olyan "cégnél", akiknek a helyesírása ilyen hihetetlenül pocsék. Halkan jegyzem meg, ha bárki fordítja, akár webes fordítóval is, nem fog olyan hibákat véteni, hogy "éretségi" meg "külömböző".


Az gondolom, nem is szúr szemet, hogy egy ingyenes gmailes email címe van a nagyon komoly vállalkozásnak...?

2012. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!