Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ijedös?...

Miért vagyok ilyen ijedös? Hogy lehetek kevésbé ijedös?

Figyelt kérdés
Ha látok bármilyen ijesztö képet akkor mindjárt megijedek, bármilyen kép lehet, kicsit ijesztö, vagy csak olyan csunya hogy már ijesztö xD és akkor utánna már attól félek hogy nehogy megin valami ijesztöt lássak ._. ha nagyon ijesztö akkor meg már reszketek és olyan is volt hogy összekuporodtam mint egy kutya a székbe 'reflexböl'. xD Hogy birom magam bátrabbá 'tenni'? Már nagyon elegem van magamból(xDD) hogy ilyen félenk nyúl vagyok, de tényleg, ez már nem normális ._. pedig nincs semmi bajom, senki se bánt, nem is vagyok olyan gyenge hogy bírjanak, minden rendben, akkor miért vagyok ilyen? Régen nem tudom milyen voltam, de nemhiszem hogy ennyire ijedös voltam...

2012. máj. 12. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj de kis szeleburdi vagy.
2012. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha te mondod.
2012. máj. 12. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az írásod :)
2012. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi? xD Mivan vele? ._.
2012. máj. 14. 23:20
 5/5 anonim válasza:
Egyébként én is ilyen vagyok!! :(
2012. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!