Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új társaságban csöndes,...

Új társaságban csöndes, visszahúzódó vagyok, ezért nem fogadnak be. Régi társaságom meg nincsen. Most próbálok barátokat szerezni egyedül. Hogyan lehetek nyíltabb, kevésbé félős?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
menj oda 1-2 emberhez, nem kell rögtön a társaság középpontjába kerülnöd, de keresd a kapcsolatot a többiekkel. próbálj meg beszélgetni, vagy csak szólíts meg valakit és tégy fel egy szimpla kérdést, a többi meg majd megy magától. legyél mosolygós és próbáld meg elhinni, hogy te senkinél sem érsz kevesebbet! sok sikert!
2010. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan járok mindig. (Sokat költözködünk.) Egyszer az jött be, hogy mindig mosolyogtam, amikor találkoztam az új társaság bármelyik tagjával. Még arra is mosolyogtam, aki nagyon undok volt mindig, és így legalább nem akart mindig kiszúrni velem, csak néha. (Tudod, vannak olyan emberek, akik csak azért bántanak másokat, mert "nem tetszenek" neki, de valódi okuk nincs.) Legyél érdeklődő mindenki iránt, hogy hogy van, még akkor is, ha nem kedvel téged. Tegyél úgy, mintha nem vennéd észre, hogy nem kedvel, és csak legyél vele kedves. Egyszer megtörik a jég, és már nem fog utálni. A legfontosabb: ADD MAGADAT!
2010. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!