Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt itt valaki a WOL Élet...

Volt itt valaki a WOL Élet Szava táborban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire vallásos ez az egész?
2012. máj. 13. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire vagy konkrétan kíváncsi? Van pár ismerősöm, aki ott van bent.
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok megkereszteltetve, és még Bibliát sem olvastam, az érdekelne érdemes-e így is elmenni...:)
2012. máj. 13. 16:19
 3/3 anonim válasza:

Mindenképpen érdemes legalább kipróbálni. Bár idén nyáron már nem tudsz jönni, jövőre szeretettel várunk! :)

Én most voltam ott(életemben először) önkéntes. Tudni kéne hány éves vagy, ha 14 alatt vagy, akkor gyerek hétre tudsz jönni, 14 és 19 között pedig ifi hétre. :) mindkettőnek megvan a maga szépsége. :) a programok tök jók, vannak oktatások(minden héten más edzések: röpi, foci, discgolf, baseball, kosár, úszás, kórus, stb.), bibliaórák(amik érdekesek és jópofák), alkalmak, ahol ifjúsági énekeket éneklünk, bizonyságtételeket(ki hogyan tért meg és mikor, miért) hallgatunk, jeleneteket nézünk. :)) minden vasárnap pizza van és cola(egyébként relatíve egészséges kajákat eszünk, és nem mellesleg finomakat is), van mindennap pár óra szabadidő, amikor is lehet úszni az ott lévő tóban, meg van csúszda is, csütörtökönként majdnem egész napos strand, szerda esténként meccsek(és hamburger :D), a heti sportfoglalkozásból. :))

az nem gond, ha nem ismered a Bibliát, sok gyerek jön úgy, hogy nem ismeri. Minden kedden vagy szerdán(változó) van az esti alkalmon egy lehetőség.

Megtérhetsz.

A táborvezető elmond egy imádságot mindenkiért, és aki meg szeretne térni(teljesen a te döntésed semmit se erőltetünk), az ki megy a színpadra Lacihoz, és egy közös imádság keretében mi kérjük Istent, hogy fogadjon el titeket. Utána lehetőséged van beszélgetni a szobavezetőddel, hogy mennyire gondolod komolyan, illetve miért éppen most. :)

Jaa és azt kihagytam, hogy minden ott dolgozó ill. önkénteskedő ember tök jó fej! :D

A játék felelősök az ügyeletes rossz fiúk(gyakran esik az eső, értsd: vízipisztollyal lövöldöznek, de meg lehet őket kergetni), a zenészek, oktatók, étkezősök is teljesen korrektek. :)

És nem hallottam még olyan gyerekről, aki csak egyszer járt volna ebben a táborban! Aki ide egyszer eljön, az biztos, hogy visszajön a következő évben is.

És ha egyedül jössz, akkor se félj, hogy egyedül fogsz unatkozni. Mert azt én garantálom, hogy ilyen nem lesz. Ha még esetleg kell biztatás:


[link]


Ha van még kérdésed keress nyugodtan privát üziben. :))

2013. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!