Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv! teljesen kilátástalan helyzetben vagyok. Nincs munkahely, nincs pénz, és nem tudom mit tegyek. Még csak 21 éves vagyok, de már most úgy vagyok vele hogy jobb volna ha a világvége tényleg eljönne az év végén, akkor legalább nem kéne ezen idegeskednem. 2009-ben érettségiztem, az osztályban nekem lettek a legjobb eredményeim (mondjuk nem egy erős osztály voltunk a tanulás szempontjából, de 4-5ös lett az érettségim), büszke is voltam rá. Nem tudtam hogy hova menjek továbbtanulni, mert féltem is hogy el kell költöznöm otthonról koleszba vagy albérletbe, ha egyetemre mentem volna, így jelentkeztem a szülővárosomba egy okj-s képzésre, amit el is végeztem elég jó eredménnyel, de a szakma nem ér semmit a munkaerőpiacon. Így felvételiztem Szegedre az egyetemre, majd fel is vettek, de otthagytam, mert túl nehéz volt, és inkább úgy voltam vele hogy nem húzom az időt azzal hogy csak bukdácsolok. Anyagilag sem engedhettem meg volna magamnak. Most itt vagyok úgy hogy fogalmam sincs hogy mit tegyek. Még jó hogy kapom az árvaellátást, de az is csak május végéig van, utánna az sem lesz. Telnek múlnak a napok és fogalmam sincs hogy mit tegyek. Nézegetem az álláshirdetéseket, de semmi. Eddig sem volt sok önbizalmam, de most már végképp nincs, úgy érzem hogy napról napra hülyébb leszek. Már az érettségin is simán megbuknék, annyi mindent elfelejtettem. Valami szakmát kellene tanulnom, de azt sem tudom hogy mi legyen. Egyedül a számítógépekhez értek, illetve jó vagyok (ha még jó vagyok) angolból, de ennyi. Semmi máshoz nem értek. Valaki adjon lécci valami tanácsot, vagy legalább biztató szavakat, mert már tényleg nem tudom mit tegyek. Teljesen el vagyok keseredve... 22/F

2012. máj. 13. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,hát te sem vagy könnyű helyzetben, de először is nyugi :)

sajnos én 27 évesen jöttem rá,hogy nem ugy megy az élet hogy kijövök a suliból és minden megy mint a karikacsapás :-( sőt még sztem jó pár évig(talán soha) nem is lesz saját lakásom és a többiről nem is beszélek.

egy dolog biztos, szerintem semmi nem történik véletlenül, és ahogy igy visszagondolok az életemre, valahogy mindig alakultak a dolgok, jöttek az ismerősök,általunk munkahely lehetőség, ilyesmik.

Én speciel próbálok annak örülni,hogy van egy párom,és egészséges vagyok,mégha mehetne jobban is az életünk, dehát van az a mondás, hogy mindent a maga idejében, egyet viszont tanácsolhatok,azt hogy soha ne add fel és kitartás! csak akkor lehetsz boldog! :-)

2012. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!