Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megmagyarázná, hogy...

Valaki megmagyarázná, hogy mit imádtok annyira a One Direction-ben?

Figyelt kérdés
Szinte már nem maradt ezek miatt egy barátom se, mert egyik napról a másikra teljesen megbolondultak értük, és normálisan még beszélni se lehet velük, csak a képeiket mutatják meg jönnek vele, hogy mennyire olvadnak tőlük, mert ilyen-olyan cukik stb. Vagy velem van a baj, hogy 18 évesen nem csillog a szemem, ha meglátom őket, nem hallgatom a zenéjüket, mert valahogy nem tetszik és nem találom őket cukinak sem? Most ciki vagy nem, utálnak-e érte, vagy nem, egyszerűen nem tudom őket megszeretni. Csak érdekelne, hogy aki még velem egyidős vagy nálam idősebb, az mit szeret benne, mert a 13-14 évesek rajongását még megértem, de 17-18 évesek nyálcsorgását már nem igazán.
2012. máj. 14. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem látok bennük semmi extrát.

Nagyon fel vannak futtatva pedig a tehetségük tényleg nem érdemel ennyi elismerést.A fiatal lányok azért szeretik mert nemrég futottak igazán be és van köztük egy két aranyos fejű suhanc.

Az ilyen típusú együttesek jönnek mennek,nem tartanak sokáig.Engem egyáltalán nem mozgatnak meg. 16/L

2012. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem borzalmasak. énsem nagyon étem mit lehet bennük szeretni. zene valami borzasztó, ráadásul még nem is néznek ki helyesen :l
2012. máj. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem egyáltalán, egyszer olvastam itt egy kérdést, hogy helyes-e már-nem-tom-ki a One Direction-ből, rákerestem és tök meglepődtem hogy dehát ez egy kisfiú :D

Amúgy most meghallgattam egy számukat, szerintem egynek elmegy, de nagyon nem az én stílusom.

13/L

2012. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
nem csak a zenéjükbe szerettek bele a fanok hanem a karakterekbe. sok mindenen keresztül mentek, és vádolták őket de nem adták fel és mindig a jó oldalukat mutatták. viccesek, és valószínűleg az is megfogta a rajongókat hogy ez a fiúcsapat nagyon nyitott minden lány felé, mert kijelentették h rajongókkal is szívesen összejönnek. vádolják őket azzal is h melegek..de le kéne már esnie pár embernek, hogy ők már csak azért is nyilvánosan elhülyéskedik ezt a témát és el játsszák minthogyha..nem tehetnek róla h ennyien megszerették őket. ők is mondták h mai napig nem fogják fel ami velük történik. ami még szerethető bennük h teljesen átlagosak, nem játsszák a nagy sztárt. a világnak megpróbálják a vidám, boldog felét nézni. aki nem szereti őket, annak nem ajánlott h foglalkozzon velük. (különben én amikor 'befutottak' nem bírtam őket, sőt irritáltak mert mindenhol ott voltak. de elkezdtem érdeklődni irántuk, és teljesen szerethető figurák)
2012. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki csak a klippjeiket látja, annak nem kéne egyből elítélni őket... vagyis de, nyilván a zenéjüket elítélheti felőlem, de ne magukat a srácokat, hiszen szerintem a legtöbben nem csak a zenéjük miatt szeretik őket. Én személy szerint akkor szerettem igazán beléjük, mikor elkezdtem videónaplókat, interjúkat, koncertfelvételeket, meg hasonlókat nézni, vagyis mikor már nem csak azt az oldalukat ismertem amit "rájuk adnak", hanem önmagukat, vagyis amit viváról nem lehet megismerni. Mindig mondjátok, hogy a külső nem minden...

Nyilván nem várom el, hogy mindenki szeresse őket, sőt... És azt, hogy emiatt kellene megszakítani barátságokat, nem értem, de ezt nem fejtem ki, mert nem ez volt a kérdés.

2012. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
így igaz. (am én is a többi videókból szerettem meg őket. nem feltétlen a klipjükből)
2012. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mimi13 ***** válasza:
40%

A legidősebb Directioner, akit ismerek, most lesz 21. Sóval nem kor függő. Én 14 vagyok.

Hogy miért imádjuk ket? Ez összetett!

Törődnek velünk, szeretnek! Akkor szeretetet kapsz tőlük, amit más sztároktól nem hiszem. Megdolgoztak a sikerért, és nem tömegsztárok. Harmadikak lettek 2010-es X-Factorban és a karrierjük igazán csak 2011-ben indult be.

Mondhatnám, hogy megváltoztatták az életem.

Sok-sok 'aranyköpésük' van, amit ha meghallok elfog a röhögés.

például Louis-nak ( a legidősebb tag) van egy mű galambja, amit az egyik videónaplóban mutatott be, és azóta minden galamb Kevin. (ugyanis ez a neve).

Zayn (Ő a 2. legidősebb) a What's happening helyett a Vas Happenin'? -t használja, így mi, Directionerök is.

Liam fél a kanalaktól, Louis szereti a répát, és azokat a lányokat, akik azt esznek, Harry (ő a legfiatalabb) a macskákat szereti. Niall pedig nem angol, hanem ír. És nagy Justin Bieber rajongó.

Megvan a saját személyiségük, és nem hagyják elveszni. Bár most kint vannak Amerikában turnéznak, és 2014-ig be vannak táblázva, én azért remélem, hogy nem tömegsztárosodnak el. Hát ha most nem fejezem be, akkor idepötyögök neked egy regényt, úgyhogy remélem tudtam segíteni.

Ja, és érdemes rájuk keresned a youtube-on. Nem garantálom, hogy meg fogod őket szeretni, de megkedvelni biztos, ha végignézed a szerepléseiket és a videónaplókat. :)

Xx

2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert idézem "jááááááj de helyesek júúúj" ( komolyan ezt mondta egyik ismerősöm) de kíváncsi vagyok ha ugyanilyen lenne a hangjuk meg minden amit felsoroltak (törődnek velünk..lala) de 5 gyík lenne akik trapézgatyóban zsíros hajjal nyomiskodnának akkor is ez lenne-e a végeredmény. Összegezve a cuki pofikájuk miatt.
2012. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!