Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lenne benne h Magyarországo...

Ki lenne benne h Magyarországon legyen One Direction koncert, mert valahogy biztos meglehet szervezni?

Figyelt kérdés
csak azok válaszoljanak akik szeretik

2012. ápr. 23. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Justin Bieber mióta OD tag?
2012. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én bennee lennééékkk!!!!!!!! imádom őket, de b*zi justin ne jöjjön
2012. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

justin b*zibernek csak annyi köze ven hozzá h együtt stúdióztak :)

de én is utálom őt

2012. ápr. 24. 17:50
 4/12 A kérdező kommentje:
ha valaki tud olyan oldalt akivel lehet ezzel kapcsolatban beszélni az léci írjon:)
2012. ápr. 24. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a koncertszervezés nem így megy, először is talán valami petíciót vagy valamit kellene csinálnod, hogy hányan vannak akik TUTI mennének, hogy meg lehessen becsülni hogy nagyjából mennyi bevétel jönne a koncertből, aztán ezt valahogy eljuttatni pár koncertszervezőhöz, hátha meggondolják. Ha nem éri meg nekik (ergó kevesebb pénz jönne be az eladott jegyekből, mint amennyibe a koncert leszervezése kerül), akkor nem valószínű hogy lesz koncert. (Amúgy engem hidegen hagy a One Direction, de azért válaszoltam.)
2012. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi
2012. ápr. 25. 16:56
 7/12 anonim válasza:
87%

ne haragudj már, de a 1D tagok miért heterobbak justinnál??

egyikőjüket sem szeretem annyira, de nem értem miért kell valakit ok nélkül leb*zizni és azt, hogy akik valóban azonos neműhöz vonzódnak (pl.: Adam Lambert, Neil Patrick harris) nem mondanak ilyeneket. ilyen erővel én is mondhatnám hogy b*zi vagy, vagy azt hogy leszbi, de nem teszem mert valószínűleg nincs valóság alapja...

2012. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
totál Bennelennék <3 *.* jó lenne élőben is látni TommoBeart <3
2012. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
valaki nem tud ilyen oldalt ahol meg lehet szervezni?
2012. máj. 5. 19:38
 10/12 okoska:) ***** válasza:
kedves első válaszoló a a One Directiont mióta OD-nek rövidítik?? -.-" 1D így kell..jhaj istenem.. :/
2012. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!